Відомість про наявність і технічний стан транспортних засобів і техніки, а також про громадян, які працюють на підприємстві, в установі та організації на таких транспортних засобах і техніці

2185
Керівники підприємств мають подавати військовим комісаріатам щороку до 20 червня та 20 грудня інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах на таких транспортних засобах і техніці.

Таку інформацію необхідно подавати за формою, визначеною Додатком 1 до Положення про військово-транспортний обов’язок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 № 1921.

Важливо! Постановою Уряду від 17.06.2015 № 405 Положення про військово-транспортний обов’язок викладено у новій редакції.

Положення визначає порядок виконання вiйськово-транспортного обов’язку для задоволення потреб Збройних Сил, iнших утворених вiдповiдно до законiв вiйськових формувань, а також правоохоронних органiв спецiального призначення, Держспецзв’язку та Держспецтрансслужби на особливий перiод транспортними засобами i технiкою усiх типiв i марок вiтчизняного та iноземного виробництва, їх повернення пiд час демобiлiзацiї та компенсацiї шкоди, завданої транспортним засобам i технiцi внаслiдок їх залучення пiд час мобiлiзацiї.

Прикріплені файлиПідписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ОНЛАЙН-ТЕСТ

Онлайн-тест від журналу «Кадровик-01»

В е-журналі «Кадровик-01» ви зможете перевірити свої знання з трудового законодавства та кадрового діловодства у режимі онлайн

Випробуйте себе!


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах