Типова форма № П-3 «Наказ про надання відпустки»

5150
Наказ про надання відпустки можна скласти за типовою формою № П-3. Ця форма призначена для оформлення наказу про надання будь-якої відпустки, а не лише щорічної. На основі форми П-3 можна оформити наказ про відпустку без збереження заробітної плати або відпустку по вагітності та пологах. У пригоді кадровику стане бланк наказу про відпустку у форматі Word

Типова форма наказу про надання відпустки № П-3  — затверджена наказом Держкомстату України від 05.12.2008 № 489. Складання наказів за типовими формами допомагає уникнути помилок, оскільки практично всю інформацію, що має міститися в наказах, уже передбачено типовими формами.

За потреби кадровик може доповнювати накази, складені за типовими формами, іншими показниками, вносити зміни до форматів типових форм.

Типову форму № П-3 «Наказ про надання відпустки» доцільно доповнити графою для зазначення підстави надання відпустки. Приміром, графік відпусток, заява працівника, листок непрацездатності у разі надання відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами тощо.

Також накази, що складають за типовими формами, необхідно доповнити таким обов’язковим реквізитом як місце складання або видання документа. А ось доповнювати типові форми словом НАКАЗУЮ, яке використовується при складанні наказів, за формою, відмінною від типової, недоцільно.

Прикріплені файли

Доступно тільки авторизованим користувачам
  • Документ №1.doc


Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ОНЛАЙН-ТЕСТ

Онлайн-тест від журналу «Кадровик-01»

В е-журналі «Кадровик-01» ви зможете перевірити свої знання з трудового законодавства та кадрового діловодства у режимі онлайн

Випробуйте себе!


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах