• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Зарахування до страхового стажу, що дає право на виплату грошової допомоги, періоду роботи в медичному коледжі

Зарахування до страхового стажу, що дає право на виплату грошової допомоги, періоду роботи в медичному коледжі

2 вересня 2014 16
Чи зараховується до страхового стажу, що дає право на виплату грошової допомоги згідно із пунктом 7-1 розділу ХV Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», період роботи в медичному коледжі з 1994 року на посаді заступника директора з практичного навчання?

Чи зараховується до страхового стажу, що дає право на виплату грошової допомоги згідно із пунктом 7-1 розділу ХV Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», період роботи в медичному коледжі з 1994 року на посаді заступника директора з практичного навчання?

Порядок обчислення страхового стажу, що дає право на призначення грошової допомоги, та її виплату (далі – Порядок), затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 № 1191. Порядком передбачено зарахування до страхового стажу, що визначає право на виплату грошової допомоги, періодів роботи в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, що передбачені, зокрема, Переліком закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.1993 № 909 (далі – Перелік).

Згідно із розділом «1. Освіта» Переліку, право на пенсію за вислугу років мають працівники освіти, які працюють, зокрема, у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації на посаді заступника директора з навчально-виховної (навчальної, виховної, навчально-виробничої) роботи.

Посада заступника директора з практичного навчання у вищому навчальному закладі І-ІІ рівнів акредитації Переліком не передбачена, тому для зарахування періоду роботи особи в коледжі з 1994 року на вищезазначеній посаді до стажу роботи, що дає право на пенсію за вислугу років, підстав немає. Відтак, немає підстав для зарахування цього періоду роботи до страхового стажу, що визначає право на виплату грошової допомоги згідно з пунктом 7-1 розділу ХV Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка





© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах