Спеціаліст вищої категорії може одночасно мати вище педагогічне звання

7 червня 2016 697
Учителеві, якому за результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», атестаційна комісія може одночасно присвоїти педагогічне звання «учитель-методист»

Як зауважило МОН в листі від 14.04.2016 № 2/1-13-690-16, присвоєння кваліфікаційних категорій педагогічним працівникам за результатами атестації здійснюється послідовно.

Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом МОН від 06.10.2010 № 930 (далі — Типове положення № 930), не визначено строків проходження атестації з метою присвоєння педагогічних звань. У разі надходження до атестаційної комісії подання керівника, педагогічної ради навчального закладу чи відповідного органу управління освітою про присвоєння працівнику педагогічного звання (далі — Подання) атестаційна комісія, незалежно від строку проходження атестації такого працівника, має розглянути Подання та прийняти відповідне рішення. Атестаційна комісія може приймати таке рішення одночасно із присвоєнням працівнику кваліфікаційної категорії.

За таких підстав учителеві, якому за результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», атестаційна комісія може одночасно присвоїти педагогічне звання «учитель-методист» за умови надходження до атестаційної комісії Подання та відповідності працівника вимогам, установленим пунктом 5.2 Типового положення № 930.

Підготувала
Ольга Савченко,
експерт MCFR: КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка

© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
×

Ми не можемо вас відпустити з порожніми руками!

Залишайте свій e-mail та першими дізнавайтеся про наші акційні пропозиції та безплатні вебінари!