Шосту хвилю демобілізації військовослужбовців сплановано

13 вересня 2016 776
Планується демобілізація військовослужбовців, які були мобілізовані під час шостої черги (третя черга осіб, мобілізованих відповідно до Указу Президента України від 14.01.2015 № 15).

За словами генерал-майора Володимир Талалая, у разі, якщо не буде погіршення воєнно-стратегічної обстановки в країні, то у вересні цього року розпочнеться звільнення шостої черги, а основну частину мобілізованих військовослужбовців буде звільнено у жовтні 2016 року.

Отже, усі військовослужбовці, які підлягатимуть мобілізації та не виявлять бажання залишитися в лавах Збройних Сил України, будуть звільнені за установленим порядком.

Наразі розробляються списки та Плани-графіки звільнення особового складу, яке проводитиметься поступово для того, щоб зберегти боєготовність підрозділів, поступове вивільнення посад, здачі посад, бойової техніки та майна.

Водночас, звільнені у запас військовослужбовці в обов’язковому порядку будуть зараховані до оперативного військового резерву першої черги.

За інформацією Генерального штабу ЗСУПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ОНЛАЙН-ТЕСТ

Онлайн-тест від журналу «Кадровик-01»

В е-журналі «Кадровик-01» ви зможете перевірити свої знання з трудового законодавства та кадрового діловодства у режимі онлайн

Випробуйте себе!


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах