Який посадовий оклад у старости села

27 вересня 2016 2767
Умови оплати праці посадових осіб об’єднаних територіальних громад визначаються за умовами оплати праці та схем посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату міських рад та їх виконавчих комітетів

У селах, селищах, визначених за рішенням місцевої ради об’єднаної територіальної громади (далі — ОТГ), утвореної відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» від 05.02.2015 № 157-VIII, за винятком її адміністративного центру, обирається староста на строк повноважень місцевої ради (ст. 14-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР).

Положенням про старосту, що затверджується сільською (селищною, міською) радою, визначено, що староста села є посадовою особою місцевого самоврядування села, яке перебуває у складі відповідної ОТГ.

Умови оплати праці посадових осіб ОТГ визначаються відповідним органом місцевого самоврядування, виходячи з умов оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування та схем посадових окладів згідно з додатками 50 і 51 до постанови КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 № 268.

Мінсоцполітики в листі від 26.08.2016 № 1182/13/84-16 зауважило, що умови оплати праці посадових осіб ОТГ мають визначатись за умовами оплати праці та схем посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату міських (крім міст Києва та Севастополя) рад та їх виконавчих комітетів, департаментів, самостійних управлінь, відділів, виконавчих органів міських (крім міст Києва та Севастополя) рад.

Ольга Савченко,
експерт MCFR: Кадри



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка





© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
×

Ми не можемо вас відпустити з порожніми руками!

Залишайте свій e-mail та першими дізнавайтеся про наші акційні пропозиції та безплатні вебінари!