11-й номер професійного помічника «Кадровик-01» уже з вами!

9 листопада 2016 142
На календарі лише 9 листопада, а читачі е-журналу «Кадровик-01» уже можуть скористатися допомогою експертів. Просто відкрийте електронний журнал «Кадровик-01» № 11 за 2016 рік

Листопад у кадровій службі — час планування. З-поміж важливих завдань — підготовка графіка відпусток. Часто-густо до цього ставляться як до неминучої формальності, адже мало хто напевне знає, коли схоче відпочити наступного року. Відтак працівники йдуть у відпустки за заявами, а графік укривається пилом у справі, звідки його достають лише за перевірки інспектором з праці.

Майбутнє — це простір можливостей. Але прийдешнє має бути закладено у сьогоденні. Саме це називається планом. Пропонуємо зламати стереотип і спланувати сезон відпусток — 2017 так, аби графік відбивав реальний стан речей. Допоможуть у цьому настанови, наочні пам’ятки і застереження від журналу «Кадровик-01».

Кадровик-профі — це «людина-оркестр»: водночас ейчар і фахівець з документування, юрист і психолог, душа колективу і довірена особа директора. У кадровій роботі конче важливо дотримувати закону. Але не менш важливо цінувати і чути колег. Саме час нагадати керівництву про заохочення з нагоди Нового року. Ліпше — матеріальні. Увага і повага — з-поміж найдієвіших засобів мотивації персоналу.

І це далеко не всі цінні поради та настанови, які розміщені на шпальтах листопадового номера журналу «Кадровик-01». Тож, приємного вам читання ☺Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Особова справа. Від оформлення до передання в архів

В е-журналі «Кадровик-01» з’явилася перша книжка для передплатників електронного і друкованого журналу «Кадровик-01»: «Особова справа. Від оформлення до передання в архів»

Читати книгу


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах