Скасовано обов’язок молодих спеціалістів відпрацьовувати три роки після закінчення ВНЗ

16 листопада 2016 1445
Із 2017 року вищі навчальні заклади не займатимуться працевлаштуванням випускників, а випускники вільно обиратимуть місце роботи.

Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо працевлаштування випускників» № 1662-VІІІ, прийнятий ВР України 06.10.2016.

Із 01.01.2017 скасовується обов’язок вищих навчальних закладів працевлаштовувати випускників, а випускників педагогічних і медичних вишів — відпрацьовувати три роки за направленням після закінчення навчання. Натомість особам, які уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищах міського типу, надається право на першочергове зарахування до вищих медичних і педагогічних навчальних закладів за державним замовленням. Таким випускникам держава забезпечує безоплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм.

 

Ірина Житкова,
головний редактор MCFR: КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Особова справа. Від оформлення до передання в архів

В е-журналі «Кадровик-01» з’явилася перша книжка для передплатників електронного і друкованого журналу «Кадровик-01»: «Особова справа. Від оформлення до передання в архів»

Читати книгу


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах