6 правил Дональда Трампа для менеджерів з персоналу

18 листопада 2016 1877
Трамп заявив про висунення своєї кандидатури на пост Президента США ще у 2000 році. Заяви стали реальністю. Один з найуспішніших бізнесменів світу на публіці висловлюється провокаційно. Але, коли читаємо його книги, розуміємо, що епатаж — лише маска. Чимало його висловів несуть в собі раціональні зерна успішного досвіду. Тож, дослухатися і брати на озброєння доцільно.

Прості правила від 45-го Президента США:

  1. Найбільший успіх приходить тоді, коли пливеш проти течії.
  2. Ніколи не виказуйте свого страху: твердо обстоюйте своє, випромінюйте упевненість, ані кроку назад, і нехай буде, що буде.
  3. Скромність і натяки личать черницям і психотерапевтам. Якщо займаєтеся бізнесом, ви маєте навчитися голосно висловлювати свою думку і прилюдно повідомляти про серйозні досягнення. Ніхто за вас цього не зробить.
  4. Завжди відстоюйте свої рішення, тому що ніхто не вестиме ваші битви замість вас. Якщо керівник викликає «на килим», а ви не захищаєтеся і нічого не кажете на свій захист, ви вже програли. Ви дозволили йому перекласти чужу провину на вас і перетворилися на цапа-відбувайла.
  5. Якщо ви не знаходите втіхи у роботі, ви працюєте не там, де потрібно.
  6. Не забувайте просте правило: одягатися слід для тієї роботи, яку ви прагнете мати, а не для тієї, що маєте нині.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Особова справа. Від оформлення до передання в архів

В е-журналі «Кадровик-01» з’явилася перша книжка для передплатників електронного і друкованого журналу «Кадровик-01»: «Особова справа. Від оформлення до передання в архів»

Читати книгу


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах