Збільшено зарплату працівникам, що займаються призначенням різних видів соцдопомог

22 листопада 2016 1393
Уряд доручив головам адміністрацій забезпечити таким працівникам виплату надбавки у розмірі 50% до посадового окладу та рекомендував органам місцевого самоврядування встановити аналогічні надбавки

Постановою КМУ «Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій» від 09.11.2016 № 811 (далі — Постанова № 811) головам місцевих державних адміністрацій доручено забезпечити спрямування відповідних видатків структурним підрозділам з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій на виплату надбавки за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу працівникам зазначених підрозділів, які виконують функції з надання різних видів соціальної допомоги.

Окрім того, Постановою № 811 також рекомендовано органам місцевого самоврядування встановити працівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення виконкомів міських і районних у містах (у разі їх утворення) рад надбавку за особливий характер роботи у розмірі 50% посадового окладу.

Ольга Савченко,
експерт MCFR: КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Особова справа. Від оформлення до передання в архів

В е-журналі «Кадровик-01» з’явилася перша книжка для передплатників електронного і друкованого журналу «Кадровик-01»: «Особова справа. Від оформлення до передання в архів»

Читати книгу


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах