Класифікатор професій для Збройних сил: синоптик, кондитер, кочегар та інші військові професії

25 листопада 2016 349
Перелік професійних назв робіт працівників ЗСУ застосовуватиметься для встановлення єдиних у ЗСУ професійних назв робіт працівників, а також забезпечення автоматизованої обробки інформації щодо обліку працівників

Наказом Міноборони від 19.10.2016 № 543 затверджено:

  • перелік професійних назв робіт працівників Збройних Сил України (далі — Перелік робіт № 543);
  • перелік облікових спеціальностей працівників Збройних Сил України (далі — Перелік спеціальностей № 543).

Перелік робіт № 543 поділено на 9 розділів за професіями, із зазначенням коду рівня освіти (кваліфікації) для кожної професійної назви. До того ж, наявність у Переліку робіт № 543 тієї чи іншої посади не є обов’язковою умовою для включення її до штату (штатного розпису). Включення посад до штату (штатного розпису) здійснюватиметься відповідно до діючих нормативів і за умови, що вони зазначені у Переліку робіт № 543 та передбачені за схемами посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників, затвердженими наказами Міноборони.

Окрім того, Міноборони рекомендує у штатах, штатних розписах та інших документах назви посад писати в найбільш уживаній формі («медична сестра», «спеціальний кореспондент», а не «сестра медична», «кореспондент спеціальний», як зазначено в Переліку спеціальностей № 543).

Перелік спеціальностей № 543 визначає облікові спеціальності працівників ЗСУ та відповідність Переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста і магістра, Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.

Ольга Савченко,
експерт MCFR: КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка

© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
×

Ми не можемо вас відпустити з порожніми руками!

Залишайте свій e-mail та першими дізнавайтеся про наші акційні пропозиції та безплатні вебінари!