Інструкція з діловодства має бути на кожному підприємстві

18 квітня 2016 904
Інструкція з діловодства – обов’язковий нормативний акт підприємства, що регламентує зміст та організацію процесів з діловодства

Інструкція з діловодства – обов’язковий нормативний акт підприємства, що регламентує зміст та організацію процесів з діловодства (п. 2 розділу І Правил № 1000/5).

Інструкція з діловодства має бути на кожному підприємстві!

Підприємства організовують діловодство відповідно до затвердженої інструкції з діловодства (п. 6 розділу І Правил № 1000/5).


 

Хто розробляє інструкцію з діловодства на підприємстві?

Служба діловодства (відділ діловодства, канцелярія, загальний відділ тощо) за участі інших підрозділів, що займаються документуванням управлінської діяльності (відділ кадрів, організаційний відділ, за потреби — бухгалтерія).

За відсутності окремого підрозділу функції служби діловодства виконують окремі працівники – секретар, помічник керівника, офіс-адміністратор тощо. Ці функції обов’язково закріплюють у посадових інструкціях.

Примірна Інструкція з діловодства для організації недержавного сектору економіки вже розроблена і розміщена в КОЗА Онлайн: кадри — онлайн-сервісі для кадровиків, помічників керівника та секретарів.

Замовити доступ до програми дуже легко:

  • зателефонуйте до Видавництва: 044 586 56 06 і наші менеджери допоможуть
  • або просто роздрукуйте і оплатіть рахунок на передплату!

Більше про те, як розробити і ввести і дію Вашу Інструкцію з діловодства, читайте в журналі «Довідник секретаря та офіс-менеджера».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ОНЛАЙН-ТЕСТ

Онлайн-тест від журналу «Кадровик-01»

В е-журналі «Кадровик-01» ви зможете перевірити свої знання з трудового законодавства та кадрового діловодства у режимі онлайн

Випробуйте себе!


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах