Матерям дітей, хворих на аутизм, хочуть надати право на відпустку для догляду за дитиною до 18 років

28 жовтня 2015 20
У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про внесення зміни до статті 25 Закону України «Про відпустки» (реєстр. № 3353)

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про внесення зміни до статті 25 Закону України «Про відпустки» (реєстр. № 3353).

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що законодавство України на сьогодні дозволяє оформлювати батькам відпустку для догляду за дитиною, хворою на дитячий аутизм, лише до шестирічного віку. Оскільки такі діти і після шестирічного віку потребують постійного догляду батьків, пропонується внести зміну до статті 25 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР, якою передбачити, що матері або іншим родичам, які фактично доглядають за дитиною-інвалідом, хворим на дитячий аутизм, та яка потребує домашнього догляду, за бажанням надається в обов’язковому порядку відпустка без збереження заробітної плати до досягнення дитиною 18-річного віку.

 

Підготувала Ольга Савченко,

редактор-експерт «МЦФЕР: Кадри»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ОНЛАЙН-ТЕСТ

Онлайн-тест від журналу «Кадровик-01»

В е-журналі «Кадровик-01» ви зможете перевірити свої знання з трудового законодавства та кадрового діловодства у режимі онлайн

Випробуйте себе!


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах