Оприлюднено проект порядку подання форми звітності № 1-ПА

11 вересня 2015 12
На сайті Міністерства соціальної політики України оприлюднено проект Порядку подання форми звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні»

На сайті Міністерства соціальної політики України оприлюднено проект Порядку  подання форми звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні».

Відповідно до проекту звіт за формою № 1-ПА до територіальних органів служби зайнятості подають суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, а також здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні у інших роботодавців, у термін не пізніше 15 січня після звітного року.

У новій формі відображатиметься інформація:

  • про кількість працевлаштованих громадян за кордоном у звітному році за країнами працевлаштування, статтю, віковими групами, рівнем освіти, тривалістю роботи, видами економічної діяльності та професійними групами;
  • про кількість працевлаштованих в Україні громадян за означеними професіями (посадами) та розміром заробітної плати, включаючи додаткові матеріальні заохочення:
  • про кількість громадян, направлених на роботу суб’єктом господарювання у звітному році відповідно до укладених трудових договорів, а також кількість роботодавців (включаючи фізичних осіб), у яких працювали  такі особи у звітному році.

 

Підготувала Ольга Савченко,

редактор-експерт «МЦФЕР: Кадри»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ОНЛАЙН-ТЕСТ

Онлайн-тест від журналу «Кадровик-01»

В е-журналі «Кадровик-01» ви зможете перевірити свої знання з трудового законодавства та кадрового діловодства у режимі онлайн

Випробуйте себе!


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах