Мінсоцполітики про назву професії «стажист нотаріуса»

9 липня 2015 29
Департамент ринку праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України в листі від 26.06.2014 № 311/021/106-14 роз’яснив, чи може бути утворена похідна назва професії «Стажист нотаріуса» від назви професії «Нотаріус» з тим же кодом

Департамент ринку праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України в листі від 26.06.2014 № 311/021/106-14 роз’яснив, чи може бути утворена похідна назва професії «Стажист нотаріуса» від назви професії «Нотаріус» з тим же кодом.

Відповідно до пункту 2.14 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України і Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993  № 58, записи в трудову книжку про професійну назву роботи (професії, посади), на яку прийнятий працівник, виконуються відповідно до професійних назв робіт, зазначених у Національному класифікаторі України ДК 003:2010 «Класифікатор професій» (далі — Класифікатор професій), затвердженому наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010  № 327.

У Класифікаторі професій міститься професійна назва роботи «Нотаріус» (код 2429), яка належить до розділу «Професіонали».

У Додатку В Класифікатора професій визначено перелік похідних слів до професійних назв робіт (професій), зокрема слово «стажист». Похідні слова до професійних назв робіт, відповідно до примітки 1 зазначеного Додатка, можуть застосовуватися за умови збереження галузевої та функціональної належності, кваліфікаційних вимог, виключення дублювання, збереження коду новоутвореної професії.

У разі проходження стажування, похідне слово «стажист» застосовується до професійних назв робіт розділу «Професіонали» зі збереженням коду базової професійної назви роботи.

Таким чином, від назви професії «Нотаріус» з кодом 2429 може бути утворена похідна назва професії «Стажист нотаріуса» з тим же кодом.

Підготувала Марина Маслюк,

головний редактор газети «Ранкові Новини Кадровика» «МЦФЕР: Кадри», провідний редактор порталу kadrovik01.com.uaПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка

© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
×

Ми не можемо вас відпустити з порожніми руками!

Залишайте свій e-mail та першими дізнавайтеся про наші акційні пропозиції та безплатні вебінари!