Максимальна інформаційна підтримка вашої організації

25 лютого 2015 14
Напрям «МЦФЕР: Кадри» розробив новий тариф — «Базовий» в експертно-правовій системі «Expertus: Кадри». Цікаво, чим він вигідний?

Скрутні часи позначилися на вашій роботі? Відчуваєте, як із загостренням кризи перелік ваших фахових видань та інформаційних ресурсів зменшується? Керівництво розводить руками та на все відповідає: «Дорого»? Ми все розуміємо та намагаємося якнайбільше допомогти, щоб ви отримували той максимум інформаційної підтримки, до якого звикли, тільки за менші гроші. 

Саме тому напрям «МЦФЕР: Кадри» розробив новий тариф — «Базовий» в експертно-правовій системі «Expertus: Кадри».  Цікаво, чим він вигідний?За тарифом доступні рубрики:

  • Прийняття на роботу
  • Звільнення
  • Переведення. Зміна істотних умов праці
  • Сумісництво. Суміщення, виконання обов’язків
  • Трудова книжка
  • Звіти і перевірки

Усі рубрики діляться на безліч підрубрик, кожна з яких містить у собі зразки та шаблони документів, покрокові алгоритми, корисні таблиці, експертні поради та інший важливий матеріал.

І це ще не все. За тарифом «Базовий» у вас є змога стежити за фаховими новинами та користуватися унікальним сервісом «Expertus: Календар». Завдяки цьому сервісу ви з легкістю розрахуєте норми тривалості робочого часу відповідно до рекомендованих норм, вчасно підготуєте та подасте звіти до державних органів, уникнете помилок при складанні звітів та кадрових документів.

Та найголовніше — новий тариф надасть вам доступ до електронного архіву журналу «Кадровик-01» починаючи з січня 2013 року!

Вартість нового тарифу за півріччя лише 990 грн.

Ознайомтеся з умовами доступу докладніше>>>Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ОНЛАЙН-ТЕСТ

Онлайн-тест від журналу «Кадровик-01»

В е-журналі «Кадровик-01» ви зможете перевірити свої знання з трудового законодавства та кадрового діловодства у режимі онлайн

Випробуйте себе!


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах