Як убезпечити свою організацію від недостовірної інформації?

11 лютого 2015 11
Використання недостовірної інформації може призвести до негативних наслідків. З системою «Expertus: Кадри» Вам більше не доведеться шукати чергову інтернет-«пораду»!

Як часто Ви шукаєте в інтернеті розв’язання робочих ситуацій? Щотижня, щодня чи ще частіше? Чи впевнені Ви в надійності знайдених відповідей?

Всезнаючий інтернет надає відповіді на будь-які запитання. Проте використання недостовірної інформації може призвести до негативних наслідків. І те, що «так було написано в інтернеті», не буде виправданням.

Де ж шукати допомоги?

Над матеріалами експертно-правової системи

«Expertus: Кадри» працюють експерти, які є надійним джерелом для отримання професійної інформації.

Це сотні професіоналів — посадові особи, спеціалісти Міністерства соціальної політики України, Міністерства юстиції України, Державної інспекції України з питань праці, Державної служби зайнятості України, Пенсійного фонду України, апарату Верховної Ради України, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з питань людини, Верховного Суду України, Національного агентства з питань державної служби, Державної архівної служби України, Українського науково-дослідного інституту архівної справи і документознавства, Державної служби статистики України, Вищої Ради юстиції, Федерації професійних спілок України, фондів соціального страхування, розробники Класифікатора професій, керівні працівники військових комісаріатів та інші експерти з трудового та суміжних прав.

Цікаво, правда? Ви можете навіть спробувати, як це працює

Натисніть на кнопку, щоб скористатися демо-доступом до системи. Оберіть «Expertus: Кадри» з переліку систем і натисніть кнопку «Спробувати»З системою Вам більше не доведеться шукати чергову інтернет-«пораду»!

З усіх питань звертайтеся до редакції:

0 44 586 56 06, callback 0 800 212 012

peredplata@mcfr.com.uaПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ОНЛАЙН-ТЕСТ

Онлайн-тест від журналу «Кадровик-01»

В е-журналі «Кадровик-01» ви зможете перевірити свої знання з трудового законодавства та кадрового діловодства у режимі онлайн

Випробуйте себе!


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах