Чи вносити до трудової книжки запис про військову службу в Нацгвардії

1113

Запитання

Під час військової служби у Національній гвардії України чоловік не мав трудових відносин. Після демобілізації він вирішив працевлаштуватися. Чи вносити до трудової книжки такої особи запис про військову службу за призовом під час мобілізації?

Відповідь

До трудових книжок необхідно вносити запис про час служби у складі Збройних Сил України та в інших військах, де на тих, хто проходить службу, не поширюється законодавство про працю і державне соціальне страхування. Такий запис вносять окремим рядком з посиланням на дату, номер і найменування документів, де зазначено дату призову (зарахування) і дату звільнення зі служби (п. 2.19 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту від 29.07.1993 № 58).

Запис про час служби в Національній гвардії України має передувати запису про прийняття на роботу.



Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка





© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

Витратіть на реєстрацію лише 57 секунд і отримайте доступ до:

форм та зразків для скачування
✓ актуальних статей від редакції журналу «Кадровик-01»
✓ докладних відповідей на складні робочі ситуації
✓ найсвіжіших новин для фахівців кадрової справи
довідників, вкрай необхідних для щоденної роботи та інших корисних матеріалів



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль