Особову картку держслужбовця змінено: чи переписувати картки П-2ДС

2000

Запитання

Нещодавно змінено форму особової картки державного службовця. Чи потрібно старі особові картки П-2ДС переписувати на нові? Якщо — так, то що робити зі старими картками П-2ДС, які зберігаються в особових справах держслужбовців?

Відповідь

Нову форму особової картки державного службовця (далі — Особова картка) та Інструкцію щодо її заповнення (далі — Інструкція № 156) затверджено наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05.08.2016 № 156. Попередню форму № П-2ДС скасовано наказом Державної служби статистики України від 26.08.2016 № 154.

Згідно з Інструкцією № 156 Особову картку заповнюють на осіб, які, зокрема, займають посади, визначені відповідно до Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII (далі — Закон № 889). Тобто Інструкція № 156 дає пряму вказівку службі управління персоналом актуалізувати особові справи державних службовців та забезпечити заповнення Особових карток за новою формою.

До того ж, Порядком ведення та зберігання особових справ державних службовців, затвердженим наказом Нацдержслужби від 22.03.2016 № 64, визначено, що до особової справи держслужбовця додається особова картка державного службовця встановленого зразка, яка, до речі, суттєво відрізняється від звичної форми № П-2ДС.

Отже, беззаперечно службі управління персоналом необхідно найближчим часом забезпечити заповнення Особової картки нового зразка.

Вилучені з особових справ особові картки за формою № П-2ДС необхідно сформувати в окрему справу та зберігати в службі управління персоналом.

А хто ж має виконувати цю титанічну невдячну справу — служба управління персоналом чи сам держслужбовець? — читайте в нашій консультації «Особова картка держслужбовця: заповнюємо за новою формою»Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ОНЛАЙН-ТЕСТ

Онлайн-тест від журналу «Кадровик-01»

В е-журналі «Кадровик-01» ви зможете перевірити свої знання з трудового законодавства та кадрового діловодства у режимі онлайн

Випробуйте себе!


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах