Визначаємо максимальну тривалість відрядження

1810

Запитання

Час від часу у працівників кадрових служб підприємств, установ, організацій виникають запитання щодо відряджень працівників. Як визначити максимальну тривалість відрядження? Як правильно зробити наказ про відрядження залежно від виду діяльності організації?

Відповідь

Звернімося до урядової постанови «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів» від 02.02.2011 № 98 (далі — Постанова № 98).

Згідно з пунктом 6 Постанови № 98 строк відрядження визначається керівником, але не може перевищувати в межах України 30 календарних днів, за кордон — 60 календарних днів. Постанова № 98 поширюється лише на працівників органів державної влади, підприємств, установ та організацій, що повністю або частково фінансуються за рахунок бюджетних коштів. Для інших організацій Постанова № 98 може застосовуватися як методичний матеріал при розробці колективного договору або локального нормативного акту організації, зокрема положення про відрядження, в якому і слід визначити максимальний строк відрядження працівників.

Строк відрядження для кожного конкретного працівника визначає наказ про відрядження.Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ОНЛАЙН-ТЕСТ

Онлайн-тест від журналу «Кадровик-01»

В е-журналі «Кадровик-01» ви зможете перевірити свої знання з трудового законодавства та кадрового діловодства у режимі онлайн

Випробуйте себе!


Розсилка

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах