Наші видання

Стрімкі зміни в законодавстві, а саме введення в дію Трудового кодексу, потребуватимуть від кадровиків і помічників керівника  повного «перезавантаження» звичних процедур. Це — складне випробування на професійність. Однак, складаючи цей іспит, ви не залишитеся сам на сам із новими реаліями. Поруч — ваші професійні журнали:

  • паперовий журнал  та е-журнал «Кадровик-01» — це злука правових норм із кадровою практикою. «Кадровик-01» не лише тримає руку на пульсі законодавчих змін. Ми не просто відстежуємо — ЩО змінилось. Ми розповідаємо — ЩО робити
  • паперовий журнал  та е-журнал «Довідник секретаря та офіс-менеджера» — журнал робочих ситуацій для діловодів зі зразками документів.

Системи та програми:

  • Expertus: Кадрисистема «Expertus: Кадри» цілком присвячена кадровій роботі, тож Вам не доведеться платити за тисячі документів, які Вам не потрібні, і консультації, які давно втратили актуальність. Ви отримаєте велику базу кадрових документів та понад 3000 робочих ситуацій завжди в актуальному стані.
  • КОЗА Онлайн: Кадриготові шаблони актів, протоколів, заяв, доповідних записок та інших документів кадрової служби. ВІДТЕПЕР ОНЛАЙН. Працювати з документами простіше, ніж Ви думали!

Комплект Кадри та Секретаріат, до складу якого входять друковані журнали «Кадровик-01» та «Довідник секретаря та офіс-менеджера».

Експерти редакції журналу «Кадровик-01» входять до складу робочої групи Верховної Ради України для доопрацювання проекту Трудового кодексу і підготовки його до другого читання (прийняття в цілому).

Експерти журналу щодня готують покрокові алгоритми, зразки документів, семінари і вебінари, за якими читачі «Кадровика-01» зможуть перебудувати кадрову роботу в повній відповідності до нового Трудового кодексу.

Своїм безцінним досвідом команда MCFR: Кадри ділиться на семінарах та безплатних вебінарах за актуальними темами, які проводять щоквартально.

Ми завжди поруч із вами і на крок попереду подій!

Приєднуйтесь до нашої читацької аудиторії — спробуємо разом змінити світ на краще!

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору