text
Кадровик01

10 років із вами

  • 24 червня 2016
  • 192

Журналу «Кадровик-01» — 10 років! У вимірі людського життя це зіставимо, мабуть, з тридцятиріччям, коли досвід трансформується в майстерність і тобі вже є, чим пишатися.

У команді журналу немає випадкових людей. Те, що об’єднує причетних до створення Кадровика-01, — найвищий рівень експертних знань, абсолютна відданість кадровій справі й постійна готовність прийти на допомогу (інколи наша завзятість «зашкалює» і доводиться нагадувати, що, окрім журналу, є й особисте життя; приміром, коли о пів на першу ночі 1 січня заходиш на Форум порталу kadrovik01.com.ua і бачиш відповіді експертів, залишені кілька хвилин тому J)

У наступну декаду життя Кадровик-01 крокує в швидкісному темпі IT-технологій:

  • Працює унікальний веб-сервіс «КОЗА Онлайн: Кадри» із «розумними» шаблонами кадрових документів, що містять професійні підказки та функцію автозаповнення.
  • Оновлено інтерфейс і можливості створеного ще в 2007 році порталу kadrovik01.com.ua, який нині щотижня відвідують понад 30 тис. кадровиків.
  • Стають традиційними вебінари для передплатників журналу.
  • 1 червня 2016 року стартував перший в Україні e-журнал для кадровиків. В електронному журналі «Кадровик-01» — чимало корисних функцій: вбудована нормативна база (понад 10 тис. актуальних документів), наскрізний пошук в архіві номерів, докладна тематична рубрикація за напрямами кадрової роботи. Для тих, хто завжди в русі, створено мобільну версію електронного Кадровика.

У сучасних формах — глибока змістова компонента. Експерти «Кадровика» ретельно досліджують нагальні питання сьогодення, аби мати змогу надавати вам вичерпну методичну підтримку. Результати розвідок набувають утілення в тематичних Спецпроектах. Перша «тематичка» присвячена військовій службі працівників і нюансам військового обліку під час АТО і вже доступна користувачам електронної версії журналу.

Як високу оцінку фахових досягнень сприймаємо запрошення експертів журналу до складу Робочої групи ВРУ з доопрацювання проекту Трудового кодексу. Радіємо тому, що чимало пропозицій від Кадровика-01 здобули підтримку в членів Робочої групи. Відтак незабаром кадровики отримають законодавчо регламентовані механізми для вирішення питань, які на сьогодні не мають розв’язання в правовому полі.

Найголовніший здобуток 10-річного шляху  — це довіра тисяч кадровиків, які приїжджають на наші семінари і курси підвищення кваліфікації з усіх куточків України, вибудовують щоденну роботу за ексклюзивними алгоритмами Кадровика-01 (до речі, перший покроковий алгоритм «Прийняття на роботу» було розроблено й надруковано на початку 2009 року, а з того часу експерти «алгоритмізували» понад сотню кадрових процедур).

За ініціативи журналу «Кадровик-01» щороку в різних містах проходить Всеукраїнський кадровий конгрес, одне із головних завдань якого — гуртувати кадрову спільноту і формувати сучасний бренд кадровика як ключового професіонала будь-якої організації.

Ваша довіра надихає і окрилює нас, але водночас відчуваємо величезну відповідальність за кожне слово в журналі і кожну практичну пораду.

Ми працюємо для вас. Ми вас любимо. Ми завжди поруч.

З теплом
Ірина ІВАНЧЕНКО
Шеф-редактор журналу «Кадровик-01»
 

Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала — пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

норма робочого часу на 2019 рік

• професійні матеріали сайту

• 48 шпаргалок для безпомилкової роботи

• онлайн-сервіси та калькулятори

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І продовжити читання
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Мін’юст змінив правила діловодства

Із 27.07.2018 набули чинності зміни до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів. Відтепер особові справи формуватимемо інакше. Читайте, що змінилось, та тримайте

Порівняльний перелік документів особової справи до та після 25.07.2018

 Скачати