10 років із вами

190
Журналу «Кадровик-01» — 10 років! У вимірі людського життя це зіставимо, мабуть, з тридцятиріччям, коли досвід трансформується в майстерність і тобі вже є, чим пишатися.

У команді журналу немає випадкових людей. Те, що об’єднує причетних до створення Кадровика-01, — найвищий рівень експертних знань, абсолютна відданість кадровій справі й постійна готовність прийти на допомогу (інколи наша завзятість «зашкалює» і доводиться нагадувати, що, окрім журналу, є й особисте життя; приміром, коли о пів на першу ночі 1 січня заходиш на Форум порталу kadrovik01.com.ua і бачиш відповіді експертів, залишені кілька хвилин тому J)

У наступну декаду життя Кадровик-01 крокує в швидкісному темпі IT-технологій:

  • Працює унікальний веб-сервіс «КОЗА Онлайн: Кадри» із «розумними» шаблонами кадрових документів, що містять професійні підказки та функцію автозаповнення.
  • Оновлено інтерфейс і можливості створеного ще в 2007 році порталу kadrovik01.com.ua, який нині щотижня відвідують понад 30 тис. кадровиків.
  • Стають традиційними вебінари для передплатників журналу.
  • 1 червня 2016 року стартував перший в Україні e-журнал для кадровиків. В електронному журналі «Кадровик-01» — чимало корисних функцій: вбудована нормативна база (понад 10 тис. актуальних документів), наскрізний пошук в архіві номерів, докладна тематична рубрикація за напрямами кадрової роботи. Для тих, хто завжди в русі, створено мобільну версію електронного Кадровика.

У сучасних формах — глибока змістова компонента. Експерти «Кадровика» ретельно досліджують нагальні питання сьогодення, аби мати змогу надавати вам вичерпну методичну підтримку. Результати розвідок набувають утілення в тематичних Спецпроектах. Перша «тематичка» присвячена військовій службі працівників і нюансам військового обліку під час АТО і вже доступна користувачам електронної версії журналу.

Як високу оцінку фахових досягнень сприймаємо запрошення експертів журналу до складу Робочої групи ВРУ з доопрацювання проекту Трудового кодексу. Радіємо тому, що чимало пропозицій від Кадровика-01 здобули підтримку в членів Робочої групи. Відтак незабаром кадровики отримають законодавчо регламентовані механізми для вирішення питань, які на сьогодні не мають розв’язання в правовому полі.

Найголовніший здобуток 10-річного шляху  — це довіра тисяч кадровиків, які приїжджають на наші семінари і курси підвищення кваліфікації з усіх куточків України, вибудовують щоденну роботу за ексклюзивними алгоритмами Кадровика-01 (до речі, перший покроковий алгоритм «Прийняття на роботу» було розроблено й надруковано на початку 2009 року, а з того часу експерти «алгоритмізували» понад сотню кадрових процедур).

За ініціативи журналу «Кадровик-01» щороку в різних містах проходить Всеукраїнський кадровий конгрес, одне із головних завдань якого — гуртувати кадрову спільноту і формувати сучасний бренд кадровика як ключового професіонала будь-якої організації.

Ваша довіра надихає і окрилює нас, але водночас відчуваємо величезну відповідальність за кожне слово в журналі і кожну практичну пораду.

Ми працюємо для вас. Ми вас любимо. Ми завжди поруч.

З теплом
Ірина ІВАНЧЕНКО
Шеф-редактор журналу «Кадровик-01»
 Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Ось так просто підете і не дочитаєте?Щоб повернутися до статті, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ПОРТАЛІ.

Витратите не більше 1 хв — натомість продовжете читання без перешкод.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і дочитаю
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення