Відпустка на дітей: коли, кому та скільки

5 травня 2022
340638
Середній бал: 5 із 5
порталу «Кадровик-01»

Соціальна відпустка на дітей в Україні може надаватися батькові або матері. Скільки може тривати така відпускта, які документи необхідні, та як оформити додаткову відпустку на дітей 2022, — роз’яснюємо у статті

Хто має право на додаткову відпустка на дітей


Із 09.05.2021 року право на  додаткову соціальну відпустку на дітей має як мати, так і батько. Право на додаткову відпустку працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину — особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи (далі — відпустка на дітей), мають:

1) один із батьків:

  • який має двох або більше дітей віком до 15 років;
  • який має дитину з інвалідністю;
  • повнолітньої особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи;
  • який усиновив дитину;

2) одинока мати;

Як оформляти відпустки в умовах воєнного стану

3) батько, який виховує без матері (зокрема, якщо мати тривалий час перебуває в лікувальному закладі):

  • дитину;
  • особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи;

4) особа, яка взяла під опіку:

  • дитину;
  • особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи;

5) піклувальник;

6) один із прийомних батьків;

7) один із батьків-вихователів.

Чи має право батько на відпустку на дітей, якщо мати не працює

Підстави:

Цей вид відпустки також мають право отимати й працівники, що працюють за сумісництвом як внутрішнім, так і зовнішнім (на кожному підприємтсві, за кожним трудовим договором). 

Відпуску на дітей може отримати і працівник, що працює на умовах неповного робочого часу.

відпустка на дітей

СКАЧАТИ ШПАРГАЛКУ

Документи, що підтверджують право на відпустку на дітей

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька у догляді за дитиною» від 15.04.2021 № 1401-ІХ, що діє з 09.05.2021, вніс зміни до ст. 19 Закону про відпустки.

Оскільки відпустку на дітей надають одному з батьків, вони мають домовитися, хто з них скористається відпусткою. У такому разі, наприклад, мати дитини разом із заявою про відпустку та свідоцтвами про народження дітей надає документ, що батько дітей не скористався відпусткою на дітей за цей календарний рік, або не має на неї права.

Скачати зразок довідки

Стаж для відпустки на дітей

Одному з батьків, які мають двох або більше дітей віком до 15 років, надають щорічно відпустку на дітей. Тривалість — 10 к. д. без урахування святкових і неробочих днів (ст. 19 Закону про відпустки). Інших умов Закон про відпустки не висуває.

За періоди після 09.05.2021 батько чи мати двох дітей віком до 15 років має право на додаткову відпустку на дітей за кожен календарний рік роботи на підприємстві.

Тривалість відпустки на дітей

Тривалість відпустки на дітей:

  • за однією підставою — 10 к. д.
  • якщо підстав дві або більше — 17 к. д.

Мінсоцполітики у листі від 14.04.2008 № 235/0/15-08/13 роз’яснює, що кожна підстава для надання відпустки за статтею 19 Закону про відпустки, — це окрема підстава. Такого висновку дійшли Мінпраці, Мін’юст і Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України за результатами правової експертизи.

Чи надавати матері додаткову відпустку на дітей за період військової служби

Оформлення відпустки на дітей

Відпустка на дітей — соціальна, а не щорічна (п. 4 ч. 1 ст. 4 Закону про відпустки), хоча її надають щороку. Відпустку на дітей надають понад щорічні відпустки, передбачені статтями 6, 7 і 8 Закону про відпустки, а також понад щорічні відпустки, встановлені іншими законами та нормативно-правовими актами.

Якщо відпустку на дітей запланували з конкретними датами у графіку відпусток, заяву писати не потрібно. Роботодавець лише повідомляє працівника про дату початку відпустки на дітей і видає наказ.

Накази про додаткову відпустку на дітей (за ДСТУ 4163:2020)

Наказ про відпустку працівнику, який має двох або більше дітей віком до 15 років

Скачати зразок

Відпустка на дітей: коли, кому та скільки

Наказ про відпустку працівнику, який має дитину з інвалідністю

Скачати зразок

Відпустка на дітей: коли, кому та скільки

Якщо відпустку на дітей не заплановано або її просить новий працівник, він має написати заяву.

Скачати зразок заяви на відпустку на дітей

Оплата відпустки на дітей

Зарплату працівникам за час відпустки виплачують не пізніше ніж за 3 дні до її початку. Це правило діє і для відпустки на дітей. Триденний строк рахують у календарних днях. Якщо останній день виплати відпускних припадає на вихідний день, виплатіть їх не пізніше останнього робочого дня тижня до початку відпустки.

Виплатити відпускні одночасно із найближчою зарплатою можна як виняток, якщо про це просить працівник.

Відпустка на дітей: коли, кому та скільки
Ірина Житковакерівник групи експертів MCFR Кадри
Консультація ураховує всі зміни і допоможе: оформити відпустку матері чи батьку; замінити відсутнього працівника; припинити та оформити відпустку знову; вивести на роботу працівника після закінчення відпустки.

Поділ, перенесення і продовження відпустки на дітей

Законодавство дозволяє ділити на частини тільки щорічні відпустки (ст. 12 Закону про відпустки). Відпустка на дітей — соціальна (ст. 19 Закону про відпустки). На думку Мінсоцполітики, працівник, який має право на відпустку на дітей тривалістю 17 к. д., може поділити її на частини тільки так — 10 і 7 к. д. (лист від 12.05.2015 № 256/13/116-15). Однак, незрозуміло, за якою підставою надавати частину відпустки на 7 днів, а за якою — на 10.

Невикористана відпустка на дітей не «згоряє». Якщо працівник не скористався відпусткою у поточному році, він може це зробити у наступному. Йому не потрібно писати заяву про перенесення відпустки на наступний рік, а роботодавцю — видавати наказ.

Таку відпустку роботодавець надає за бажанням працівника, якщо є підстави, зазначені у статті 19 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки).

Законодавство не передбачає строку давності, після якого працівник втрачає право на відпустку на дітей. Тож, якщо працівник не використав цю відпустку за минулий рік або за кілька попередніх років, то він має право її використати. У разі звільнення, незалежно від підстав, йому виплачують компенсацію за всі невикористані відпустки відповідно до статті 24 Закону про відпустки.

Аналогічну думку висловило Мінсоцполітики в листі від 05.08.2016 № 435/13/116-16.

logo