Зразок наказу про прийняття на роботу

18 листопада 2021
141592
Середній бал: 5 із 5
порталу «Кадровик-01»

Допустити працівника до роботи роботодавець, зокрема, може лише після укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням

Загальні положення

Трудовий договір, згідно зі статтею 23 КЗпП може бути:

  • безстроковим, що укладається на невизначений строк;
  • на визначений строк, встановлений за погодженням сторін;
  • таким, що укладається на час виконання певної роботи.

Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням роботодавця, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому КМУ.

Підставою для видання наказу буде трудовий договір, укладений у письмовій формі, або заява працівника про прийняття на роботу з відповідною резолюцією керівника організації.


Форма наказу про прийняття на роботу

Наказ про прийняття на роботу може бути оформлено одним зі способів:

У разі оформлення наказу за формою, відмінною від типової (на спеціальному чи загальному бланку), важливо зберегти всі показники, необхідність яких передбачена типовою формою.

Після підписання наказу керівником організації, наказ слід зареєструвати у Журналі реєстрації наказів з кадрових питань тривалого строку зберігання. Після реєстрації в журналі слід проставити на наказі дату реєстрації та реєстраційний номер (індекс).

Працівник повинен бути ознайомлений з наказом під підпис. Після ознайомлення працівника з наказом про прийняття на роботу цей документ долучають до справи з наказами з кадрових питань тривалого строку зберігання. Копію наказу про прийняття працівника на роботу слід передати до бухгалтерії організації.

Наказ про прийняття на роботу

Скачати зразок

Зразок Наказу про прийняття на роботу

Дивитися підказки

Як оформляти документи за ДСТУ 4163:2020

logo