text
Кадровик01

Звільнення працівника за угодою сторін без заяви: чи правомірно

  • 14 грудня 2016
  • 1940
експерт MCFR: Кадри

Законодавство про працю не зобов’язує сторони трудового договору оформляти угоду про звільнення в письмовій формі. Однак, у разі відсутності заяви працівника про звільнення за цією підставою та при оскарженні наказу про звільнення в суді роботодавцю буде складно довести, що дійсно мала місце угода сторін. З’ясуймо, чому.

Трудовий договір — це угода між працівником і роботодавцем, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, та дотримуватися внутрішнього трудового розпорядку, а роботодавець — виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін (ч. 1 ст. 21 КЗпП).

Трудовий договір укладається, зазвичай, в письмовій формі (ч. 1 ст. 24 КЗпП). Однак, на сьогодні не виключена можливість укладання трудового договору в усній формі, крім випадків, коли додержання письмової форми є обов’язковим.

Підставою для припинення трудового договору є, зокрема, угода сторін (п. 1 ст. 36 КЗпП). Причому ані КЗпП, ані іншим нормативно-правовим актом з питань праці не встановлено жодних вимог щодо процедури, а також форми припинення трудових відносин на підставі пункту 1 статті 36 КЗпП.

Увага!

Аналіз судової практики засвідчує таку позицію судових органів: якщо між позивачем та відповідачем укладено письмовий трудовий договір, то угода про його розірвання має бути викладена в письмовій формі (ухвала Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 17.06.2015 по справі № 723/2409/14-ц).

Окрім того, при домовленості між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом про припинення трудового договору на підставі пункту 1 статті 36 КЗпП (за згодою сторін) договір припиняється в строк, визначений сторонами. Анулювання такої домовленості можливе лише за умови взаємної згоди власника або уповноваженого ним органу і працівника (п. 8 постанови Пленуму ВСУ «Про практику розгляду судами трудових спорів» від 06.11.1992 № 9).

Отже, якщо трудовий договір укладено в усній формі, то угода про його припинення може бути як у письмовій, так і в усній формі. Якщо домовленість усна, доцільно, щоб працівник зазначив у наказі про звільнення: «З наказом ознайомлений, з підставою звільнення згоден». До речі, аналогічну позицію висловило й Мінсоцполітики в листі від 04.04.2014 № 60/06/186-14.

Однак, у разі оскарження наказу про звільнення за угодою сторін відсутність заяви працівника може бути додатковим аргументом на користь позивача щодо наявності психологічного тиску роботодавця на нього. А роботодавцю буде складніше довести, що звільнення відбулося за взаємною згодою. Цю обставину найперше досліджуватимуть судові органи (постанова судової палати у цивільних справах ВСУ від 26.10.2016 по справі № 6-1269цс16). 

Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала — пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

норма робочого часу на 2019 рік

• професійні матеріали сайту

• 48 шпаргалок для безпомилкової роботи

• онлайн-сервіси та калькулятори

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І продовжити читання
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Мін’юст змінив правила діловодства

Із 27.07.2018 набули чинності зміни до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів. Відтепер особові справи формуватимемо інакше. Читайте, що змінилось, та тримайте

Порівняльний перелік документів особової справи до та після 25.07.2018

 Скачати