Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Наказ про надання щорічної основної відпустки: зразок

  • 6 липня 2018
  • 52869

Надання відпустки будь-якого виду оформлюють наказом. Розкажемо та покажемо, як правильно скласти наказ на щорічну основну відпустку.

Наказ про надання відпустки можна оформити за типовою формою № П-3, затвердженою наказом Держкомстату від 05.12.2008 № 489, або за формою, відмінною від типової (за умови збереження всіх основних показників, передбачених типовою формою, та дотримання вимог щодо оформлення організаційно-розпорядчих документів, визначених Національним стандартом України ДСТУ 4163-2003).

Якщо ви вручили письмове повідомлення про початок відпустки працівнику мінімум за два тижні до початку відпустки, наказ про відпустку видайте за 4-5 днів до початку відпустки, щоб мінімум за три дні до її початку виплатити відпускні (ст. 21 Закону про відпустки).

Увага! Типовою формою № П-3 передбачено візування наказу про надання відпустки керівником структурного підрозділу та ознайомлення працівника з цим наказом під особистий підпис. Відповідно до правил діловодства керівник підрозділу візує наказ до того, як його підпише керівник підприємства, а ознайомлення з наказом відбувається вже після підписання наказу та його реєстрації.

Накази про надання відпустки належать до кадрових наказів тимчасового — 5 років — строку зберігання (ст. 16 Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Мін’юсту від 12.04.2012 № 578/5).

Такі накази формують в окрему справу «Накази з кадрових питань тимчасового строку зберігання» у межах одного календарного року.

Накази з кадрових питань тимчасового строку зберігання реєструють в окремій реєстраційній формі, наприклад, у Журналі реєстрації наказів з кадрових питань тимчасового строку зберігання (далі — Журнал). Як і накази, Журнал зберігайте 5 років.

Наказ про надання щорічної основної відпустки: зразок Вам стане у пригоді: Журнал реєстрації наказів з кадрових питань тимчасового та тривалого строку зберігання

Якщо працівник працює у важких, шкідливих чи небезпечних умовах праці, накази про надання відпусток усіх видів належать до групи наказів з кадрових питань тривалого — 75 років — строку зберігання. Журнал реєстрації наказів також зберігайте 75 років.

Увага! Рекомендований літерний індекс наказів про надання щорічних відпусток — к/тм; наказів про надання відпусток усіх видів працівникам із важкими, шкідливими та небезпечними умовами праці — к/тр.

Зареєструйте наказ та ознайомте з ним працівника. Оригінал наказу долучіть до справи «Накази з кадрових питань тимчасового строку зберігання за рік», копію передайте до бухгалтерії. Не долучайте накази про надання відпусток до особових справ, це не передбачено нормативно-правовими актами з діловодства.

Наказ про надання щорічної основної відпустки: зразок Дізнайтеся, які документи мають бути в особовій справі працівника

Зразок наказу про надання щорічної основної відпустки за формою № П-3

Наказ про надання щорічної основної відпустки: зразок

Наказ про надання щорічної основної відпустки: зразок
СКАЧАТИ

Зразок наказу про надання щорічної основної відпустки за формою, відмінною від типової

Наказ про надання щорічної основної відпустки: зразок

Наказ про надання щорічної основної відпустки: зразок
СКАЧАТИ

Прикріплені файли

Доступно тільки авторизованим користувачам
  • наказ про надання щорічної основної відпустки зразок.pdf
Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть, будь ласка, свій статус професіонала, пройшовши швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту;

• 31 шпаргалка для безпомилкової роботи;

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І продовжу читання
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю