Відпустка по догляду за дитиною до 3 років: оформлення

9 червня 2022
25703
Середній бал: 5 із 5

Піти у так звану «декретну відпустку до 3 років» мають право як мати, так і батько дитини. Щоб оформити таку відпустку, кадровику знадобиться додатковий підтвердний документ. А ще він має врахувати суперечливість законодавчих норм. Отже, щоб відпустка по догляду за дитиною до 3 років 2022 на вашому підприємстві була оформлена правильно, скористайтеся алгоритмом зі статті.

Відпустки в умовах воєнного стану: обмеження та оформлення

Після того як закінчилася відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, за бажанням матері або батька, роботодавець надає відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Відпустку по догляду за дитиною до 3 років батькові можна надавати на рівні з матір’ю з 09.05.2021. Відповідні зміни внесли до частини 3 статті 179 КЗпП та частини 1 статті 18 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96.

Нагадаємо також, що відпустку по догляду за дитиною до 3-х років можуть використати баба, дід чи інші родичі, які фактично доглядають за дитиною, або особа, яка усиновила чи взяла під опіку дитину, один із прийомних батьків чи батьків-вихователів.

Як оформити відпустку по догляду за дитиною до трьох років

Довгий час мама малюка мала пріоритетне право оформити відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька у догляді за дитиною» від 15.04.2021 № 1401-ІХ, що діє з 09.05.2021, зрівняв право на відпустку до 3 років матері та батька.

Наразі відпустку для догляду за дитиною до 3 років надають за заявою матері або батька дитини повністю або частково в межах установленого періоду та оформлюють наказом (розпорядженням) роботодавця. Так скеровує частина 3 статті 20 Закону про відпустки.

З 09.05.2021 року Закон про відпустки не вимагає, щоби для оформлення відпустки до 3 років батько чи мати дитини надавали довідку з місця роботи другого з батьків, що той не перебуває наразі у цій відпустці.

При цьому довідку з місця роботи (навчання, служби) одного з батьків про вихід на роботу до закінчення терміну цієї відпустки має надати бабуся, дід чи інший родич, що фактично доглядає за дитиною, і хоче оформити відпустку до 3 років (ч. 4 ст. 20 Закону про відпустки).

Неодмінно стане у пригоді шпаргалка «Документи для оформлення відпустки по догляду за дитиною до 3 років».

Увага, законодавчі суперечності!

Частина 1 статті 18 Закону про відпустки і частина 3 статті 179 КЗпП надають право на відпустку по догляду за дитиною до 3 років її матері або батькові. Щоби дотримати законодавчих норм роботодавець може запропонувати працівнику чи працівниці, аби до заяви про відпустку і свідоцтва про народження дитини він чи вона подали довідку, що другий із батьків не перебуває у відпустці до 3 років. Однак, через некоректно виписані норми, працівник чи працівниця може подати в суд на роботодавця, якщо той відмовить у відпустці без довідки з місця роботи. Своєю чергою суд може зобов’язати роботодавця надати відпустку до 3 років другому з батьків без такої довідки, оскільки Закон про відпустки не передбачає її надання.

Строк надання відпустки до 3 років

«Декретну» відпустку до 3 років надають на період, який працівниця або працівник зазначає у заяві, або до дати досягнення дитиною трирічного віку (включно).

Відпустка до 3 років у табелі

За типовою формою № П-5 «Табель обліку використання робочого часу», затвердженою наказом Держстату від 05.12.2008 № 489, відпустку для догляду до 3 років у табелі можна позначати двома способами:

  • буквеним кодом «ВП»
  • або цифровим — 16.

Позначайте цими кодами всі календарні дні відпустки, зокрема й ті, що припадають на святкові чи неробочі дні.

Вихід на роботу після відпустки до 3 років

Якщо працівниця або працівник хоче припинити таку відпустку достроково, має щонайпізніше за 10 к. д. до дня дострокового припинення подати відповідну заяву з зазначенням дати, з якої стане до роботи. Кадровик на підставі такої заяви видає наказ про припинення відпустки.

Порада! Інформуйте працівників, які перебувають у відпустках для догляду, про новацію й необхідність попереджати про дострокове припинення відпустки по догляду за дитиною до 3-х років.

Оформлення виходу на роботу по закінченню відпустки

Напередодні закінчення відпустки до 3 років зателефонуйте працівнику або працівникці, що доглядає за дитиною, та нагадайте, що час виходити на роботу. Уточніть, чи оформлюватимуть відпустку без збереження зарплати для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку. Відтак знатимете, що робити зі строковиком на декретному місці — звільняти чи продовжувати строковий трудовий договір.

logo