Які звіти ваше підприємство має подавати в управління статистики? Простий спосіб дізнатися

5958
Про те, що підприємство має подавати звіти до управлінь статистики, знають всі. Але різні підприємства подають різні звіти. Які звіти має подавати в статистику саме ваше підприємство? Таке запитання виникає майже на кожному новоствореному підприємстві. Та й на підприємствах, що працюють не перший рік, аналогічні питання постають

Ситуація з життя: «Наше ТОВ створене наприкінці 2015 року. У 2016 році ми не подавали звіти 1-ПВ (місячна) і 1-ПВ (квартальна) до органу статистики. Чи повинні ми подавати ці звіти у 2017 році? Як про це дізнатися?»

Спочатку – нормативна база.

Основні засади взаємодії органів державної статистики з респондентами державних статистичних спостережень визначаємо за статтею 16 Закону України «Про державну статистику» від 17.09.1992 № 2614-XII та Політикою Держcтату України у сфері взаємодії з респондентами та постачальниками адміністративних даних, затвердженою наказом Держстату від 04.12.2012 № 504.

Територіальні органи державної статистики здійснюють заходи щодо інформування респондентів про залучення їх до участі у державних статистичних спостереженнях, забезпечення звітно-статистичною документацією, інструктивними та методологічними матеріалами.

З цією метою на сайтах Головних управлінь статистики в областях (крім Головного управління статистики в АР Крим та Управління статистики у м. Севастополі) існує відповідна опція, за допомогою якої можна дізнатися про перелік форм статистичної та фінансової звітності, за якими повинно звітувати підприємство, установа, організація (далі — підприємство) до органів державної статистики упродовж 2017 року.

Для цього потрібно ввести ідентифікаційний код з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій (ЄДРПОУ) до відповідного вікна на сайті органу державної статистики за місцем здійснення діяльності підприємства, і ви отримаєте необхідну інформацію.

Наприклад, http://rsp.ukrstat.gov.ua/edrpou

Також цю інформацію можна отримати й по телефону у секторі роботи з респондентами відповідного Головного управління статистики за місцем здійснення діяльності підприємства.

Бланки форм державної статистичної звітності є на нашому порталі /rubric/84-zvti-formiПідписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Ось так просто підете і не дочитаєте?Щоб повернутися до статті, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ПОРТАЛІ.

Витратите не більше 1 хв — натомість продовжете читання без перешкод.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і дочитаю
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення