Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Які звіти ваше підприємство має подавати в управління статистики? Простий спосіб дізнатися

  • 10 січня 2017
  • 9791

Про те, що підприємство має подавати звіти до управлінь статистики, знають всі. Але різні підприємства подають різні звіти. Які звіти має подавати в статистику саме ваше підприємство? Таке запитання виникає майже на кожному новоствореному підприємстві. Та й на підприємствах, що працюють не перший рік, аналогічні питання постають

Ситуація з життя: «Наше ТОВ створене наприкінці 2015 року. У 2016 році ми не подавали звіти 1-ПВ (місячна) і 1-ПВ (квартальна) до органу статистики. Чи повинні ми подавати ці звіти у 2017 році? Як про це дізнатися?»

Спочатку – нормативна база.

Основні засади взаємодії органів державної статистики з респондентами державних статистичних спостережень визначаємо за статтею 16 Закону України «Про державну статистику» від 17.09.1992 № 2614-XII та Політикою Держcтату України у сфері взаємодії з респондентами та постачальниками адміністративних даних, затвердженою наказом Держстату від 04.12.2012 № 504.

Територіальні органи державної статистики здійснюють заходи щодо інформування респондентів про залучення їх до участі у державних статистичних спостереженнях, забезпечення звітно-статистичною документацією, інструктивними та методологічними матеріалами.

З цією метою на сайтах Головних управлінь статистики в областях (крім Головного управління статистики в АР Крим та Управління статистики у м. Севастополі) існує відповідна опція, за допомогою якої можна дізнатися про перелік форм статистичної та фінансової звітності, за якими повинно звітувати підприємство, установа, організація (далі — підприємство) до органів державної статистики упродовж 2017 року.

Для цього потрібно ввести ідентифікаційний код з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій (ЄДРПОУ) до відповідного вікна на сайті органу державної статистики за місцем здійснення діяльності підприємства, і ви отримаєте необхідну інформацію.

Наприклад, http://rsp.ukrstat.gov.ua/edrpou

Також цю інформацію можна отримати й по телефону у секторі роботи з респондентами відповідного Головного управління статистики за місцем здійснення діяльності підприємства.

Бланки форм державної статистичної звітності є на нашому порталі /rubric/84-zvti-formi

Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю