text
Кадровик01

Журнал обліку результатів перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних

  • 20 січня 2017
  • 13002

Обов’язок підприємства у сфері військового обліку — ведення та зберігання Журналу обліку результатів перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних та звіряння їх облікових даних з даними районних (міських) військових комісаріатів.

Це передбачено пунктом 37 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою КМУ від 07.12.2016 № 921(далі — Порядок № 921).

Форму журналу визначено Додатком 7 до Порядку № 921. Журнал ведуть до повного закінчення, після чого зберігають згідно зі встановленим порядком протягом 7-ми років.

Форма журналу відрізняється від форми, наведеної в Додатку 5 до Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах, затвердженої наказом Міноборони від 15.12.2010 № 660.

Типова форма Журналу обліку результатів перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних та звіряння їх  облікових даних з даними районних (міських) військових комісаріатів (скачати)

Журнал обліку результатів перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних

Прикріплені файли

Доступно тільки авторизованим користувачам
  • Журналу обліку результатів перевірок стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних та звіряння їх облікових даних з даними районних (міських) військових комісаріатів.doc
Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все