Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Особливості надання навчальної відпустки за сумісництвом

  • 15 лютого 2017
  • 4512

Право осіб, що працюють за сумісництвом, на різні види відпусток, зокрема й на навчальні, гарантоване чинним трудовим законодавством. Однак, є певні особливості при наданні навчальної відпустки сумісникам.

Працівнику, з метою реалізації його здібностей до продуктивної та творчої праці, дозволяється укладати трудовий договір одночасно з кількома організаціями, установами чи підприємствами, якщо це не суперечитиме чинному законодавству, колдоговору чи відповідній угоді сторін. Таке право працівника гарантоване статтею 21 КЗпП.

Власне, ця норма дає право особі, крім основного трудового договору, укладати трудовий договір про роботу за сумісництвом.

На сумісників поширюється, зокрема, гарантоване право на відпочинок. А саме — право на щорічну основну відпустку.

Відповідна гарантія закріплена в частині 3 статті 56 КЗпП, де йдеться про те, що не допускаються жодні обмеження обсягу трудових прав осіб, що працюють на умовах неповного робочого часу. Разом із цим, зі змісту вказаної статті вбачається, що одним із різновидів роботи на умовах неповного робочого часу є робота за сумісництвом.

Особливості оформлення та оплата навчальної відпустки суміснику

Як уже зазначалося, роботодавець зобов’язаний надавати суміснику щорічну оплачувану відпустку та інші, передбачені законодавство для сумісника види відпусток (крім додаткової відпустки за ненормований робочий час). Зокрема, сумісники мають право на отримання відпустки у зв’язку з навчанням.

Навчальна відпустка суміснику та за основним місцем роботи має певні розбіжності саме в оплаті.

Статтею 217 КЗпП передбачено, що на час перебування у додатковій навчальній відпустці за основним місцем роботи за працівником зберігається його середній заробіток. А от суміснику навчальну відпустку не оплачують. Працівник може на час навчальної відпустки за місцем роботи за сумісництвом оформити або відпустку без збереження заробітної плати, або щорічну оплачувану відпустку.

Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю