Наказ на відрядження

13 липня 2022
110713
Середній бал: 5 із 5
керівник групи експертів із кадрових питань

Направляючи працівника у відрядження, видайте відповідний наказ. Правильно оформити документ, допоможуть настанови експерта та зразок наказу на відрядження за ДСТУ.

Оформляйте відрядження працівника наказом (розпорядженням). Нагадаємо, що направляє у відрядження керівник підприємства (заступник, якщо керівник делегував йому таке право). Підставою для наказу може бути доповідна записка посадової особи підприємства.

Оформлення наказу і зразок

У наказі про відрядження 2022 зазначте:

  • мету;
  • завдання (за потреби);
  • пункт призначення (місто або міста призначення, інші населені пункти, найменування підприємства, установи або організації, куди відряджаєте працівника);
  • строк (дата вибуття у відрядження та дата прибуття з відрядження);
  • джерело фінансування витрат на відрядження;
  • за потреби інші ключові моменти (вид транспорту, інформація про додаткові обмеження щодо сум та цілей використання коштів, наданих на відрядження, у разі їх встановлення керівником).

Також у наказі зазначте документ-підставу, що підтверджує зв’язок відрядження з основною діяльністю підприємства. Це може бути:

Зразок наказу про відрядження

наказ на відрядження

СКАЧАТИ

Якщо направляєте у відрядження за запрошенням, додайте його копію до документів, що підтверджують зв’язок відрядження із господарською діяльністю.  У випадку, коли запрошення з-за кордону — то ще й переклад. Якщо є програма заходів, вона теж не буде зайвим підтвердним документом.

У наказі вкажіть реквізити запрошення як підставу. Так рекомендує пункт 1 розділу ІІ Інструкції № 59.

Наказ на відрядження Наказ про направлення у відрядження працівника за кордон з іншого населеного пункту

Нагадаємо, що Інструкція № 59 обов’язкова для дотримання у підприємства, установах, організаціях, які фінансують з бюджету.

Інші підприємства керуються власним нормативним актом щодо відряджень, наприклад, Положенням про відрядження. При цьому на Інструкцію № 59 можна спиратися як на методичний посібник.

Наказ на відрядження
Олена Петровськаексперт MCFR Кадри
Приймаєте на роботу, направляєте у відрядження або звільняєте жінку, перевірте чи немає законодавчих обмежень, зокрема під час дії воєнного стану. Скористайтеся дороговказом, щоб уникнути штрафів самому, і вберегти директора від адміністративної чи навіть кримінальної відповідальності.
logo