Термін зберігання табеля обліку використання робочого часу

4899
Основним джерелом інформації про використання робочого часу на підприємствах, в установах і організаціях є відомості табельного обліку.

Однією із основних форм первинної облікової документації організацій є форма табелю обліку використання робочого часу (типова форма № П-5), затверджена наказом Держстату від 05.12.2008 № 489 та введена в дію з 01.01.2009.

Порядок ведення обліку робочого часу, оформлення, підписання табелів, їх зберігання доцільно регламентувати внутрішнім актом організаційно-розпорядчого характеру, наприклад, Положенням про табельний облік.

Читайте також:

Увага!

Порядок ведення табелів обліку використання робочого часу залежатиме від структури організації, штатної чисельності як організації в цілому, так і її окремих структурних підрозділів (за їх наявності).

Відповідно до статті 408 Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Мін’юсту від 12.04.2012 № 578/5 (далі — Перелік № 578/5), строк зберігання табеля обліку робочого — один рік.

У той же час, зважаючи на соціальну значущість документів, що підтверджують факт роботи у шкідливих умовах праці, у Переліку № 578/5 передбачено, що термін зберігання табеля обліку робочого, наряді працівників, задіяних на роботах із шкідливими умовами праці — 75 років.

Зберігання табелів забезпечує структурний підрозділ, який відповідає в організації за бухгалтерський облік. У номенклатурі справ цього підрозділу передбачають справу із заголовком «Табелі обліку використання робочого часу (форма № П-5)».Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Ось так просто підете і недочитаєте?Щоб повернутися до статті, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ПОРТАЛІ.

Витратите не більше 1 хв — натомість продовжете читання без перешкод.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і дочитаю
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль