Вкладиші до трудових книжок: оформлюємо правильно

4179
З часом, внаслідок значної кількості записів, до трудової книжки нові записи вносити нікуди. У такому разі трудова книжка доповнюється вкладишем.

Якщо виникала така необхідність, працедавець стягує з працівника суму вартості вкладиша, яку працівник сплачує в касу підприємства. Документом про сплату вартості бланка вкладиша слугує прибутковий касовий орден, який є підставою для списання з-під звіту відповідальної особи кадрової служби вкладиша.

Увага!

Незалежно від того, яка трудова книжка у працівника (нового чи старого зразка), вкладиш до неї підшивають винятково нового зразка.

Оформлення вкладиша до трудової книжки

Після того, як було підшито вкладиш до трудової книжки, заповнення трудової книжки, а саме вкладиша відбувається аналогічно внесенню записів до трудової.

Титульний аркуш вкладиша до трудової книжки заповнюємо так само, як і титульний аркуш трудової книжки, — відомості про працівника (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження) зазначаються на першій сторінці вкладиша, вказується дата заповнення вкладиша. Працівник своїм підписом засвідчує правильність внесених до першої сторінки вкладиша відомостей. Особа, відповідальна за видачу трудових книжок, підписує першу сторінку вкладиша. Після цього проставляється відбиток печатки організації (або печатки відділу кадрів).

На першій сторінці (титульному аркуші) трудової книжки зверху проставляємо штамп розміром 10 × 25 мм з написом «Видано вкладиш» і тут же зазначаємо серію й номер вкладиша до трудової книжки (п. 3.2 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 № 58 ). Якщо в організації відсутній відповідний штамп, робимо напис від руки.

Вкладиш без трудової книжки недійсний.

Вкладиші до трудових книжок реєструють у Книзі обліку руху трудових книжок і вкладишів до них (типова форма № П-10 , затверджена наказом Мінстату України «Про затвердження типових форм первинного обліку особового складу» від 27.10.1995 № 277).Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть, будь ласка, свій статус професіонала, пройшовши швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту;

• 31 шпаргалка для безпомилкової роботи;

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжу читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

(з новим неробочим днем 25 грудня та без святкового 2 травня)

СКАЧАТИ