text
Кадровик01

Вкладиші до трудових книжок: оформлюємо правильно

  • 7 березня 2017
  • 6791

З часом, внаслідок значної кількості записів, до трудової книжки нові записи вносити нікуди. У такому разі трудова книжка доповнюється вкладишем.

Якщо виникала така необхідність, працедавець стягує з працівника суму вартості вкладиша, яку працівник сплачує в касу підприємства. Документом про сплату вартості бланка вкладиша слугує прибутковий касовий орден, який є підставою для списання з-під звіту відповідальної особи кадрової служби вкладиша.

Увага!

Незалежно від того, яка трудова книжка у працівника (нового чи старого зразка), вкладиш до неї підшивають винятково нового зразка.

Оформлення вкладиша до трудової книжки

Після того, як було підшито вкладиш до трудової книжки, заповнення трудової книжки, а саме вкладиша відбувається аналогічно внесенню записів до трудової.

Титульний аркуш вкладиша до трудової книжки заповнюємо так само, як і титульний аркуш трудової книжки, — відомості про працівника (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження) зазначаються на першій сторінці вкладиша, вказується дата заповнення вкладиша. Працівник своїм підписом засвідчує правильність внесених до першої сторінки вкладиша відомостей. Особа, відповідальна за видачу трудових книжок, підписує першу сторінку вкладиша. Після цього проставляється відбиток печатки організації (або печатки відділу кадрів).

На першій сторінці (титульному аркуші) трудової книжки зверху проставляємо штамп розміром 10 × 25 мм з написом «Видано вкладиш» і тут же зазначаємо серію й номер вкладиша до трудової книжки (п. 3.2 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 № 58 ). Якщо в організації відсутній відповідний штамп, робимо напис від руки.

Вкладиш без трудової книжки недійсний.

Вкладиші до трудових книжок реєструють у Книзі обліку руху трудових книжок і вкладишів до них (типова форма № П-10 , затверджена наказом Мінстату України «Про затвердження типових форм первинного обліку особового складу» від 27.10.1995 № 277).

Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть свій статус професіонала — пройдіть швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

норма робочого часу на 2019 рік

• професійні матеріали сайту

• 48 шпаргалок для безпомилкової роботи

• онлайн-сервіси та калькулятори

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжити читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон