Звільнення з роботи під час відпустки

3 липня 2020
48386
Середній бал: 5 із 5

Працівник вирішив звільнитися під час відпуски. Як правомірно розірвати з ним трудові відносини? Який день вважати останнім днем відпустки, а який останнім робочим днем? Як відрізняється алгоритм дій кадровика, коли працівник звільняється під час щорічної основної відпустки або відпустки по догляду за дитиною? З’ясуємо у статті.

Угода сторін замість звільнення за статтею: усі ризики

Якщо працівник, що перебуває у відпустці (будь-якій, у т. ч. у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами), подає заяву про звільнення, наприклад, за власним бажанням, за угодою сторін, за переведенням до іншої організації, діємо так само, як би працівник ходив на роботу.

У випадку звільнення під час відпустки останній день роботи часто настає до останнього дня відпустки. Очевидно, що видавати наказ про переривання відпустки і тим більше, виходити працівнику на один день на роботу не потрібно, адже у разі припинення трудових відносин відпустка переривається автоматично.

Винятком є ситуація, якщо працівник спеціально подав заяву про звільнення з таким розрахунком, аби останній день двотижневого строку попередження роботодавця про майбутнє звільнення припав на останній день відпустки. У цьому випадку останній день відпустки буде одночасно і днем звільнення.

Розрізняйте звільнення після та під час відпустки!

Якщо працівник вирішив використати належну йому відпустку (або невикористану її частину), а потім звільнитися — він має на це право згідно з частиною першою статті 3 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР. Для цього працівник повинен написати заяву про надання відпустки з наступним звільненням

Незалежно від того, чи працівник звільняється під час відпустки, чи йому надано відпустку з наступним звільненням, якщо працівник у день звільнення не прийшов в організацію за трудовою книжкою, не забудьте надіслати працівнику поштове повідомлення із вказівкою про необхідність отримання трудової книжки та нагадати про можливість пересилання трудової книжки поштою за згодою (заявою) працівника.

Звільнення під час відпустки по догляду за дитиною

Працівника, який перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років (до шести років відповідно до медичного висновку), можна звільнити з його ініціативи. На підставі заяви працівника видається наказ. Ніяких особливих умов дотримувати не потрібно.

Порада: Перевіряйте за календарем, на який день тижня припадає останній день відпустки.

Звільнення сумісника під час відпустки

Працівники, що уклали трудовий договір про роботу за сумісництвом, перебувають у трудових відносинах. Отже, мають право на оплачувану щорічну відпустку та додаткові соціальні відпустки. Якщо сумісник вирішив звільнитися під час перебування у відпустці з власної ініціативи, то оформлення такого звільнення не має додаткової специфіки.
А ось звільнення сумісника з ініціативи працівника овіяне міфами, тож варто розглянути процедуру в окремій консультації «Робота за сумісництвом: враховуємо всі нюанси».


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"
logo