Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Положення про преміювання працівників: правила складання та зразок

  • 24 червня 2016
  • 5973

У разі відсутності колективного договору в організації, власник або уповноважений ним орган зобов’язаний погодити ці питання з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), що представляє інтереси більшості працівників, а у разі його відсутності — з іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом.

За відсутності колективного договору в організації має бути розроблено інший нормативний (локальний) акт (акти) з питань оплати праці, наприклад, Положення про преміювання (за підсумками роботи за місяць, квартал тощо).

У локальному акті з питань оплати праці визначаються не конкретні розміри премії у грошовому виразі, а встановлюються умови та показники преміювання, які залежать від результатів праці тих або інших груп і категорій працівників.

Розмір премії визначають, як правило, у відсотковому відношенні до посадового окладу (тарифної ставки) за окремими категоріями працівників.

Якщо виконано умови (досягнуті показники) преміювання, визначені локальним актом з питань оплати праці, конкретний розмір премії (у грошовому виразі) визначається роботодавцем з урахуванням вимог, встановлених у цьому локальному акті (ч. 3 ст. 97 КЗпП ).

Положення про преміювання працівників
СКАЧАТИ

До відома

Типове положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів) затверджено наказом Мінсоцполітики від 13.06.216 № 646

Прикріплені файли

Доступно тільки авторизованим користувачам
  • Положення про преміювання працівників.docx
  • Типове положення про преміювання працівників.docx
Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю