Положення про преміювання працівників: зразок

22 жовтня 2019
25594
Середній бал: 5 із 5

За відсутності колективного договору в організації має бути розроблено інший нормативний акт з питань оплати праці. Наприклад, положення про преміювання за підсумками роботи за місяць, квартал тощо. Примірний зразок положення про преміювання 2019 знайдете у статті.


У локальному акті з питань оплати праці визначаються не конкретні розміри премії у грошовому виразі, а встановлюються умови та показники преміювання, які залежать від результатів праці тих або інших груп і категорій працівників.

Розмір премії визначають, як правило, у відсотковому відношенні до посадового окладу (тарифної ставки) за окремими категоріями працівників.

10 запитань, які загнали у глухий кут вправних кадровиків

Якщо виконано умови (досягнуті показники) преміювання, визначені локальним актом з питань оплати праці, конкретний розмір премії (у грошовому виразі) визначається роботодавцем з урахуванням вимог, встановлених у цьому локальному акті (ч. 3 ст. 97 КЗпП).

Зразок положення про преміювання працівників підприємства

положення про преміювання працівників зразок

СКАЧАТИ

До відома

Типове положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів) затверджено наказом Мінсоцполітики від 13.06.216 № 646

Зверніть увагу, що при розробленні положення про преміювання бюджетних установ важливо дотримати норм Постанови № 1298, галузевих наказів, виданих на її виконання, та інших нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, які встановлюють умови оплати праці працівників бюджетних установ.

Слід передбачити і стимулювання ефективного виконання завдань та функцій працівниками підрозділів установи. В індивідуальному положенні про преміювання визначають працівників, на яких поширюється дія преміальної системи, показники і умови преміювання для кожної категорії працівників.


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"
logo