Положення про преміювання працівників: правила складання та зразок

1040
У разі відсутності колективного договору в організації, власник або уповноважений ним орган зобов’язаний погодити ці питання з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), що представляє інтереси більшості працівників, а у разі його відсутності — з іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом.

За відсутності колективного договору в організації має бути розроблено інший нормативний (локальний) акт (акти) з питань оплати праці, наприклад, Положення про преміювання (за підсумками роботи за місяць, квартал тощо).

У локальному акті з питань оплати праці визначаються не конкретні розміри премії у грошовому виразі, а встановлюються умови та показники преміювання, які залежать від результатів праці тих або інших груп і категорій працівників.

Розмір премії визначають, як правило, у відсотковому відношенні до посадового окладу (тарифної ставки) за окремими категоріями працівників.

Якщо виконано умови (досягнуті показники) преміювання, визначені локальним актом з питань оплати праці, конкретний розмір премії (у грошовому виразі) визначається роботодавцем з урахуванням вимог, встановлених у цьому локальному акті (ч. 3 ст. 97 КЗпП ).

Положення про преміювання працівників
СКАЧАТИ

До відома

Типове положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів) затверджено наказом Мінсоцполітики від 13.06.216 № 646

Прикріплені файли

Доступно тільки авторизованим користувачам
  • Положення про преміювання працівників.docx
  • Типове положення про преміювання працівників.docx


Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Якщо я скачаю файл без реєстрації, чи стану я Піратом?

Ми б на Вашому місці так не ризикували!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжуйте скачування!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Що? Вже йдете? І не дочитаєте?Щоб повернутися до статті, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ПОРТАЛІ. Це займе не більше 1 хв — натомість надалі читатимете ще більше статей, запитаннь та відповідей.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І не відволікайтеся!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль