Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Книга обліку руху трудових книжок

  • 6 липня 2017
  • 16738

Облік руху трудових книжок і вкладишів до них веде кадрова служба або спеціально уповноважена особа, яка оформлює прийняття та звільнення працівників, за допомогою Книги обліку руху трудових книжок і вкладишів до них.

Типову форму № П-10 «Книга обліку руху трудових книжок і вкладишів до них» затверджено наказом Мінстату «Про затвердження типових форм первинного обліку особового складу» від 27.10.1995 № 277.

У Книзі реєструють усі трудові книжки та вкладиші до них, які прийнято від працівників при прийнятті на роботу або оформлено на працівників, що стали до роботи вперше, при цьому зазначаються серії та номери.

На обкладинці нової Книги необхідно зафіксувати дату початку її ведення. Ця дата має відповідати найбільш ранній даті прийняття трудової книжки (графи 2-4 Книги).

Книга обліку руху трудових книжок і вкладишів до них має бути пронумерованою, прошнурованою та скріпленою підписом керівника організації та печаткою.

Як і будь-яка інша облікова (реєстраційна) форма, ця Книга вноситься до номенклатури справ як окрема справа. Така справа є перехідною, тобто ведеться протягом кількох років (до її закінчення).

Коли працівник звільняється, йому видають трудову книжку. Інформація про це має бути внесена у Книгу і засвідчена підписом працівника.

Книга обліку руху трудових книжок і вкладишів до них
(скачати)

Книга обліку руху трудових книжок

Прикріплені файли

Доступно тільки авторизованим користувачам
  • Типова форму № П-10.docx
  • Типова форму № П-10.pdf
Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю