Оформлення наказу про проведення атестації працівників

1204
Наказом про проведення атестації працівників роботодавець приймає рішення про строки проведення атестації, затверджує склад атестаційної комісії і графік проведення атестації.

У наказі має бути визначено строки проведення атестації, які охоплюють проміжок часу, необхідний для:

  • проведення підготовчих заходів (складання характеристик працівників, які підлягають атестації, ознайомлення працівників з їх характеристиками, доведення до працівників графіків засідань атестаційних комісій тощо);
  • засідань атестаційних комісій;
  • опрацювання роботодавцем результатів атестації та прийняття рішень за її підсумками та ін.

Цим же наказом роботодавець має визначити персональний склад атестаційної комісії.

Можемо стверджувати, що роботодавець має право прийняти рішення про створення декількох атестаційних комісій для атестації різних категорій працівників з урахуванням норми пункту 6 статті 11 Закону № 4312 (безпосередній керівник працівника, який підлягає атестації, не може бути членом атестаційної комісії) та частини другої пункту 5 Положення про порядок проведення атестації керівних, інженерно-технічних працівників та інших спеціалістів підприємств та організацій промисловості, будівництва, сільського господарства, транспорту та зв’язку, затвердженого постановою Державного комітету Ради Міністрів СРСР з науки і техніки, Державного комітету Ради Міністрів СРСР з питань праці та заробітної плати від 05.10.1973 № 470/267 (у необхідних випадках дозволяється призначення декількох атестаційних комісій); далі — Положення № 470/267).

Увага: створення декількох атестаційних комісій дасть змогу уникнути порушення норми пункту 6 статті 11 Закону № 4312 у випадку, коли членами атестаційної комісії будуть призначені керівники структурних підрозділів (приміром, начальник відділу з охорони праці, начальник відділу кадрів), «профільні» заступники роботодавця та головні спеціалісти (наприклад, головний інженер, головний технолог, заступник директора з маркетингу та реклами), а атестації підлягатимуть працівники цих відділів.

Атестаційну комісію формують із висококваліфікованих фахівців та представника виборного органу первинної профспілкової організації (п. 5 ст. 11 Закону № 4312).

Якщо в організації не створено первинну профспілкову організацію, рекомендуємо до складу атестаційної комісії включати представника іншого виборного органу, уповноваженого трудовим колективом на представництво (наприклад, члена Ради трудового колективу).

Оскільки черговій атестації підлягають не всі працівники, радимо наказом затверджувати також і списки працівників, які підлягатимуть їй цього разу.

Зразок наказу про проведення атестації працівників (скачати)

Оформлення наказу про проведення атестації працівників

Оформлення наказу про проведення атестації працівників

Прикріплені файли

Доступно тільки авторизованим користувачам
  • Наказ про проведення атестації працівників.pdf


Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Якщо я скачаю файл без реєстрації, чи стану я Піратом?

Ми б на Вашому місці так не ризикували!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжуйте скачування!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Що? Вже йдете? І не дочитаєте?Щоб повернутися до статті, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ПОРТАЛІ. Це займе не більше 1 хв — натомість надалі читатимете ще більше статей, запитаннь та відповідей.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І не відволікайтеся!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль