Оформлення особової картки при повторному прийнятті

2598
Повторне прийняття на роботу до тієї самої організації зчаста трапляється після масового вивільнення працівників. Розгляньмо, зокрема, чи потрібно оформлювати нову особову картку П-2 на повторно прийнятого працівника.

Типову форму № П-2 «Особова картка працівника» затверджено наказом Держкомстату та Міноборони України від 25.12.2009 № 495/656.

Зміст та розміщення розділів і граф на бланку типової форми № П-2 практично унеможливлюють продовження записів після повторного прийняття працівника.

Читайте також: Порядок та зразок заповнення особової картки працівника

Наприклад, до графи «Дата і причина звільнення (підстава)» та граф для підписів працівника кадрової служби і працівника неможливо внести хоча б ще один запис у разі повторного звільнення працівника.

Теоретично нові записи про звільнення можна було б внести на нижньому березі зворотного боку картки, але на практиці це місце використовується для зазначення підпису працівника про одержання трудової книжки при звільненні.

Читайте також: Відповідальність за неведення особової картки П-2

Нагадаємо, що пунктом 7.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 № 58 (далі — Інструкція № 58), установлено, що у разі одержання трудової книжки у зв’язку із звільненням працівник розписується в особовій картці, втім, на жаль, розробники типової форми № П-2 не передбачили графи для такої відмітки, Отже, для виконання вимоги Інструкції № 58 і доводиться використовувати нижній берег зворотного боку особової картки.

Отже, на працівника, повторно прийнятого до тієї ж організації, слід оформити нову особову картку.Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Свіжий номер вже на сайті

Довідник секретаря та офіс-менеджера

«Упередження та дієві настанови в роботі секретаря»


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Якщо я скачаю файл без реєстрації, чи стану я Піратом?

Ми б на Вашому місці так не ризикували!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжуйте скачування!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Що? Вже йдете? І не дочитаєте?Щоб повернутися до статті, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ПОРТАЛІ. Це займе не більше 1 хв — натомість надалі читатимете ще більше статей, запитаннь та відповідей.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І не відволікайтеся!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль