Оформлення особової картки при повторному прийнятті

7 серпня 2017
5382
Середній бал: 5 із 5

Повторне прийняття на роботу до тієї самої організації зчаста трапляється після масового вивільнення працівників. Розгляньмо, зокрема, чи потрібно оформлювати нову особову картку П-2 на повторно прийнятого працівника.

Типову форму № П-2 «Особова картка працівника» затверджено наказом Держкомстату та Міноборони України від 25.12.2009 № 495/656.

Зміст та розміщення розділів і граф на бланку типової форми № П-2 практично унеможливлюють продовження записів після повторного прийняття працівника.

Читайте також: Порядок та зразок заповнення особової картки працівника

Наприклад, до графи «Дата і причина звільнення (підстава)» та граф для підписів працівника кадрової служби і працівника неможливо внести хоча б ще один запис у разі повторного звільнення працівника.

Теоретично нові записи про звільнення можна було б внести на нижньому березі зворотного боку картки, але на практиці це місце використовується для зазначення підпису працівника про одержання трудової книжки при звільненні.

Читайте також: Відповідальність за неведення особової картки П-2

Нагадаємо, що пунктом 7.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 № 58 (далі — Інструкція № 58), установлено, що у разі одержання трудової книжки у зв’язку із звільненням працівник розписується в особовій картці, втім, на жаль, розробники типової форми № П-2 не передбачили графи для такої відмітки, Отже, для виконання вимоги Інструкції № 58 і доводиться використовувати нижній берег зворотного боку особової картки.

Отже, на працівника, повторно прийнятого до тієї ж організації, слід оформити нову особову картку.


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"
logo