text
Кадровик01

Протокол засідання комісії із соціального страхування: зразок складання

  • 5 вересня 2017
  • 19531

Основною формою роботи комісії із соціального страхування є засідання, які проводять відповідно до затвердженого нею плану, але не рідше двох разів на місяць. Члени комісії беруть участь у засіданнях особисто без права передання своїх повноважень іншим посадовим особам.

Комісія правомочна приймати рішення за наявності на засіданні більше половини її членів та за наявності представника кожної сторони. Засідання комісії протоколюють.

Читайте також: Комісія із соціального страхування на підприємстві

Згідно з пунктом 4.3 Положення про комісію (уповноваженого) підприємства, установи, організації із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами зумовленими похованням, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 23.06.2008 № 25 (далі — Положення № 25) рішення комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства оформлюють протоколом у день їх прийняття. Протокол оформлюють за типовою формою відповідно до Додатку до Положення № 25.

Згідно зі статтею 711 Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затверджений наказом Мін’юсту України від 12.04.2012 № 578/5 протоколи засідань комісій (уповноваженого) з соціального страхування зберігають 5 років.

Вам також стане у пригоді: Протокол засідання комісії із соціального страхування з питання призначення допомоги по вагітності та пологах

Протокол засідання комісії із соціального страхування (скачати бланк)

Протокол засідання комісії із соціального страхування

Прикріплені файли

Доступно тільки авторизованим користувачам
  • Бланк Протоколу засідання комісії із соціального страхування.docx
  • Зразок Протоколу засідання комісії із соціального страхування.pdf
Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все