Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Посадова інструкція інженера з охорони праці підприємства

  • 12 вересня 2017
  • 4724

Службу охорони праці створюють на підприємствах для організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних і лікувально-профілактичних заходів. Мета — запобігти нещасним випадкам, професійним захворюванням і аваріям під час праці.

Службу створюють на основі Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 15.11.2004 № 255, з урахуванням специфіки виробництва та видів діяльності, чисельності працівників, умов праці та інших факторів.

Посадова інструкція інженера з охорони праці підприємства Дізнайтеся, чи можна виконувати роботу інженера з охорони праці за сумісництвом, суміщенням або на умовах неповного робочого часу

Роботодавець повинен самостійно визначити чисельність служби (наприклад, за допомогою хронометражу). Це залежить від фактичних витрат робочого часу на здійснення у повному обсязі всіх функцій і завдань, покладених законодавством на службу. Кількість штатних одиниць служби залежатиме від тривалості робочого часу, який буде фактично витрачатися працівником (працівниками) служби на виконання своїх посадових обов’язків.

До вашої уваги Посадова інструкція інженера з охорони праці, яку розроблено для ситуації, за якої інженер з охорони праці одноосібно виконує на підприємстві функції служби охорони праці.

Посадова інструкція інженера з охорони праці підприємства

СКАЧАТИ
Посадову інструкцію інженера з охорони праці

Прикріплені файли

Доступно тільки авторизованим користувачам
  • Посадова інструкція інженера з охорони праці.docx
Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю