Посадова інструкція інженера з охорони праці підприємства

579
Службу охорони праці створюють на підприємствах для організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних і лікувально-профілактичних заходів. Мета — запобігти нещасним випадкам, професійним захворюванням і аваріям під час праці.

Службу створюють на основі Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 15.11.2004 № 255, з урахуванням специфіки виробництва та видів діяльності, чисельності працівників, умов праці та інших факторів.

Посадова інструкція інженера з охорони праці підприємства Дізнайтеся, чи можна виконувати роботу інженера з охорони праці за сумісництвом, суміщенням або на умовах неповного робочого часу

Роботодавець повинен самостійно визначити чисельність служби (наприклад, за допомогою хронометражу). Це залежить від фактичних витрат робочого часу на здійснення у повному обсязі всіх функцій і завдань, покладених законодавством на службу. Кількість штатних одиниць служби залежатиме від тривалості робочого часу, який буде фактично витрачатися працівником (працівниками) служби на виконання своїх посадових обов’язків.

До вашої уваги Посадова інструкція інженера з охорони праці, яку розроблено для ситуації, за якої інженер з охорони праці одноосібно виконує на підприємстві функції служби охорони праці.

Посадова інструкція інженера з охорони праці підприємства

СКАЧАТИ
Посадову інструкцію інженера з охорони праці

Прикріплені файли

Доступно тільки авторизованим користувачам
  • Посадова інструкція інженера з охорони праці.docx


Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Якщо я скачаю файл без реєстрації, чи стану я Піратом?

Ми б на Вашому місці так не ризикували!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжуйте скачування!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Що? Вже йдете? І не дочитаєте?Щоб повернутися до статті, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ПОРТАЛІ. Це займе не більше 1 хв — натомість надалі читатимете ще більше статей, запитаннь та відповідей.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І не відволікайтеся!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль