Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Унесення запису про прийняття за строковим договором до трудової книжки

  • 13 вересня 2017
  • 2130

Строковий характер трудового договору, насамперед відображається у заяві працівника про прийняття на роботу. Також — у письмовому трудовому договорі (якщо його укладають) та наказі про прийняття. А чи потрібно відображати у трудовій книжці про прийняття за строковим договором?

Пунктом 2.14 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 № 58 (далі — Інструкція № 58), передбачено внесення у графу 3 трудової книжки запису про прийняття на роботу із зазначенням найменування підрозділу (цеху, відділу, дільниці, виробництва), а також посади (професії) і присвоєного розряду.

Унесення запису про прийняття за строковим договором до трудової книжкиЧитайте також: 10 випадків, коли не варто виправляти помилки в трудовій книжці

Зазначення у трудовій книжці інших умов трудового договору — тривалість робочого часу, графік роботи, умови оплати праці, наявність/відсутність повної матеріальної відповідальності тощо — та умов прийняття на роботу — за строковим трудовим договором, за контрактом, наявність/відсутність випробування тощо — Інструкцією № 58 не передбачено.

Отже, при прийнятті особи на роботу в трудовій книжці можуть бути відображені виключно відомості, визначені Інструкцією № 58.

Унесення запису про прийняття за строковим договором до трудової книжкиДізнайтеся, чи вносити запис до трудової книжки, якщо робота тривала лише 5 днів

Однак, про особливі умови прийняття на роботу інколи можна дізнатись із записів про звільнення. Так, строковий договір припиняється на підставі пункту 2 статті 36 Кодексу законів про працю України(КЗпП), звільнення за порушення умов контракту відбувається за пунктом 8 статті 36 КЗпП , а особа, яка не витримала випробування, звільняється на підставі пункту 11 статті 40 КЗпП.

Зразок запису про прийняття на посаду за строковим трудовим договором

Унесення запису про прийняття за строковим договором до трудової книжки
СКАЧАТИ

або

Унесення запису про прийняття за строковим договором до трудової книжки
СКАЧАТИ

Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю