Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Унесення запису про роботу за сумісництвом до трудової книжки

  • 14 вересня 2017
  • 19066

Запис відомостей про роботу за сумісництвом у трудовій книжці робиться окремим рядком — це чітко прописано у Інструкції про порядок ведення трудових книжок. Розгляньмо це на прикладах.

Унесення запису про роботу за сумісництвом провадиться за бажанням працівника за місцем основної роботи, оскільки трудова книжка зберігається саме там. Підставою для внесення запису про роботу за сумісництвом є засвідчені у встановленому порядку копії наказів про прийняття на роботу та звільнення (витяги зі зведених наказів з особового складу) або довідки, в яких міститься відповідна інформація. Підпис особи, яка засвідчила довідку або копію (витяг) наказу, обов’язково має бути скріплений печаткою організації.

Унесення запису про роботу за сумісництвом до трудової книжки Дізнайтеся, як відобразити інформацію про сумісництво та суміщення в посадовій інструкції

Нормативно-правовими актами не визначено строку, коли має бути внесено запис про роботу за сумісництвом. Отже, організацією, робота у якій є для працівника основною, за бажанням працівника може бути внесено запис про роботу за сумісництвом, що мала місце у попередній період.

Наводимо декілька варіантів унесення до трудової книжки запису про роботу за сумісництвом.

Запис про роботу за сумісництвом
(скачати зразок)

Унесення запису про роботу за сумісництвом до трудової книжки

Унесення запису про роботу за сумісництвом до трудової книжки Дізнайтеся, як унести запис до трудової книжки про роботу, коли робота за сумісництвом стає основною

Запис про роботу за сумісництвом, коли довелося виправляти помилку — не дотримано правила «запис одним рядком»
(скачати зразок)

Унесення запису про роботу за сумісництвом до трудової книжки

Запис про роботу за сумісництвом слід вносити після звільнення працівника з роботи за сумісництвом, зазначаючи період роботи за сумісництвом, місце роботи, назву посади (професії). Досить часто трапляється ситуація, коли до трудової книжки працівника, за його бажанням, уже внесено на основному місці роботи запис про прийняття на роботу за сумісництвом. Між записами про прийняття на роботу за сумісництвом та звільнення з такої роботи може бути внесено інші записи про трудову діяльність працівника.

У такому випадку доцільно внести «повний» запис про роботу за сумісництвом (дублюючи інформацію про прийняття), щоб зберегти хронологію і полегшити пошук інформації у трудовій книжці.

Запис про роботу за сумісництвом у тій самій організації
(скачати зразок)

Унесення запису про роботу за сумісництвом до трудової книжки

Запис про роботу за сумісництвом, що мала місце у попередній період
(скачати зразок)

Унесення запису про роботу за сумісництвом до трудової книжки

Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю