text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Провідного юрисконсульта у Класифікаторі професій немає: чи можна ввести таку посаду до штатного розпису?

  • 29 вересня 2017
  • 3215

Провідний юрисконсульт — це категоризація базової назви роботи. Вводити її до штатного розпису цілком правомірно. Розкажемо, чому.

Національний класифікатор України ДК 003:2010 «Класифікатор професій» (КП) містить базову професійну назву роботи Юрисконсульт з кодом КП 2429. Ця назва є наскрізною, вона належить до професійного угруповання «Інші професіонали в галузі правознавства» і може використовуватися у штатних розписах підприємств різних форм власності, наприклад, товариствами з обмеженою відповідальністю.

Завдання та обов’язки юрисконсульта різноманітні. Головне — юридична підтримка підприємства, на якому працює юрисконсульт. Кваліфікаційну характеристику вміщено у Випуску 1 ДКХП (наказ Мінпраці від 29.12.2004 № 336).

Юрисконсульт розробляє документи правового характеру, надає правову допомогу структурним підрозділам підприємства, оформляє матеріали щодо притягнення працівників до дисциплінарної чи матеріальної відповідальності, бере участь у роботі з укладення господарських договорів, аналізує законодавство, відстежує зміни, доводить інформацію про зміни до зацікавлених підрозділів тощо.

Провідного юрисконсульта у Класифікаторі професій немає: чи можна ввести таку посаду до штатного розпису? Читайте також: Прийняття на посаду юрисконсульта особи, яка закінчила І курс ВНЗ: чи можливо

Юрисконсульт повинен знати не лише нормативні акти, що регламентують сферу діяльності підприємства, а й цивільне, трудове, фінансове, адміністративне право, податкове та екологічне законодавство, основи економіки, організації праці, виробництва та управління.

У Класифікаторі немає ані Головного, ані Провідного юрисконсульта, ані Старшого, ані Молодшого. Із означених варіантів правомірний для штатного розпису лише один — Провідний юрисконсульт.

Чому так? Для професійної назви роботи Юрисконсульт передбачено однозначне категоріювання:

Провідний юрисконсульт, Юрисконсульт I категорії, Юрисконсульт IІ категорії та просто Юрисконсульт. Це закріплено у кваліфікаційній характеристиці.

Правило!

Якщо кваліфікаційна характеристика закріплює певні категорії для професії, вигадувати власні категорії на кшталт Старший, Молодший — неправомірно.

Різниця між провідним та звичайним юрисконсультом — у вимогах до освіти й стажу роботи.

Провідного юрисконсульта у Класифікаторі професій немає: чи можна ввести таку посаду до штатного розпису?​ Читайте також: «Офіс-адміністратор» у Класифікаторі професій

Аби претендувати на посаду Провідного юрисконсульта, кандидат повинен мати повну вищу освіту з правознавства (магістр, спеціаліст) і стаж роботи юрисконсультом І категорії  не менше 2 років.

Для звичайного Юрисконсульта, звичайно, вимагається повна вища правознавча освіта. А ось жодних вимог до стажу роботи ДКХП не висуває.

Скористайтеся пошуком по Класифікатору професій, аби знайти правильну назву професії

Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся