-

Унесення пропущеного запису до трудової книжки

2 жовтня 2017
18030
Середній бал: 5 із 5

При заповненні трудової книжки було пропущено запис. Як правильно унести такий запис до трудової книжки — покажемо на прикладі.

Відповідно до пункту 2.6 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 № 58 (далі — Інструкція № 58), у разі виявлення неправильного або неточного запису відомостей про роботу, переведення, а також про нагородження та заохочення тощо, виправлення виконується власником або уповноваженим ним органом, де було зроблено відповідний запис.

Унесення пропущеного запису до трудової книжкиВам стануть у пригоді зразки записів до трудової книжки:

Інструкцією № 58 не регламентовано порядок внесення пропущеного запису до трудової книжки, проте, з метою уникнення внесення зайвих записів і виправлень, не варто скасовувати останній запис задля збереження хронології записів і внесення пропущеного запису. Тим більше, що пропущений запис може бути виявлено значно пізніше, коли буде внесено не один, а декілька записів.

Унесення пропущеного запису до трудової книжкиДізнайтеся, чи вносити до трудової книжки запис про проходження студентом безоплатного стажування

Зразок унесення пропущеного запису до трудової книжки

Унесення пропущеного запису до трудової книжки

Унесення пропущеного запису до трудової книжки

СКАЧАТИ


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"
logo