-

Зразок наказу про переведення на посаду директора

25 жовтня 2017
20068
Середній бал: 5 із 5

Як правило, повноваження видавати накази (зокрема, про прийняття чи звільнення директора) наділяють директора підприємства згідно з установчими документами. У разі переведення на посаду директора,новообраний директор має видати наказ з кадрових питань про своє переведення на посаду директора.

У підставі до наказу про переведення на посаду директора не буде заяви. Видання наказу про переведення за підписом директора означатиме його згоду на переведення.

На підставі наказу працівник кадрової служби вносить запис до трудової книжки, наприклад «Обрано (або — призначено) директором».

Увага!

Застосовуване у наказі формулювання «призначений» чи «обраний» щодо директора на посаду залежить від способу, визначеного установчими документами.

Зразок наказу про переведення на посаду директора Дізнайтеся, чи  припиняється випробування при переведенні на іншу посаду

Відповідно до пункту 2.5 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівником, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 № 58, записи до трудових книжок вносять на підставі наказу (розпорядження) про призначення на роботу, переведення і звільнення. Тому і графі «4» трудової книжки слід посилатися на наказ, а не протокол загальних зборів учасників ТОВ.

Зразок наказу про переведення на посаду директораВам стане у пригоді: Запис про переведення в трудовій книжці

Наказ про переведення на посаду директора

Зразок наказу про переведення на посаду директора

Зразок наказу про переведення на посаду директора

СКАЧАТИ


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"
logo