Заповнення табеля у разі смерті працівника

461
Останнім робочим днем померлого працівника в табелі має бути дата смерті, визначена в наказі як дата припинення трудових відносин.

Заповнення табеля у разі смерті працівника Читайте також: Звільнення працівника у зв’язку зі смертю

За цей день у табелі має стояти відмітка, яка відповідає фактичному стану речей: робота за графіком, хвороба, відпустка, відсутність на роботі з невідомих причин тощо. Якщо у день смерті працівник відпрацював повний робочий день (повну зміну) за графіком, то в табелі проставляють кількість годин, що відповідає тривалості повного робочого дня (зміни). Якщо працівник відпрацював лише частину робочого дня (зміни), то в табелі проставляють фактичну кількість відпрацьованих годин.

У разі, якщо перед смертю працівник хворів і це підтверджено листками непрацездатності, то до дати смерті в табелі проставляють позначки, що відповідають тимчасовій непрацездатності.

Заповнення табеля у разі смерті працівника Дізнайтеся, чи можуть родичі померлого працівника після надання в організацію свідоцтва про смерть отримати компенсацію за невикористану відпустку

Якщо працівник захворів, перебуваючи у щорічній відпустці або у додатковій відпустці працівникам, які мають дітей, то в табелі відображають дні фактично використаної відпустки до настання хвороби, а далі — дні тимчасової втрати працездатності, оскільки ці види відпусток продовжуються або переносяться у випадку тимчасової непрацездатності, яка настала в період відпусток (п. 1 ч. 2 ст. 11 та ч. 7 ст. 20 Закону про відпустки).

У випадку, якщо працівник захворів під час відпустки іншого виду (без збереження заробітної плати, творча відпустка тощо) і продовжував хворіти після її закінчення, то до дати закінчення відпустки в табелі роблять відмітки, що відповідають наданій відпустці, а після відпустки і до дати смерті — відмітка про тимчасову непрацездатність. Якщо тривалість хвороби не «вийшла» за межі відпустки, то до дати смерті включно в табелі позначають відповідну відпустку.

Заповнення табеля у разі смерті працівника Читайте також: Відпустка в табелі обліку використання робочого часу

Якщо перед смертю працівника не було на роботі з невідомих причин і ця відсутність не підтверджена жодним документом, у табелі за всі дні відсутності слід проставити відмітки про відсутність з невідомих причин.Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть, будь ласка, свій статус професіонала, пройшовши швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту;

• 31 шпаргалка для безпомилкової роботи;

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжу читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення