Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Графік відпусток — 2018: складаємо за рекомендаціями та прикладом

  • 23 листопада 2017
  • 29815

Графік відпусток — це обов’язковий локальний нормативний акт підприємства, який визначає черговість надання оплачуваних відпусток у календарному році.

Графік відпусток необхідно розробляється щороку на наступний календарний рік. Граничний термін для затвердження графіка відпусток на 2018 рік — 5 січня 2018 року.

Але радимо розробити графік відпусток на 2018-й у листопаді 2017-го, а затвердити до 31 грудня поточного року. Щоб відпустка на «різдвяні канікули», яку деякі працівники забажають взяти, теж була запланована графіком відпусток.

До графіка відпусток слід включити такі види відпусток:

Заборони щодо внесення до графіка відпусток інших видів відпусток законодавство не встановлює. Тому, щоб забезпечити безперервну роботу підприємства, радимо включити і такі відпустки, як:

Ще одна рекомендація, яка убезпечить від порушення законодавства про працю, — до графіка відпусток на 2018 рік включіть відпустки, невикористані у 2017 році та попередніх роках, якщо такі відпустки є.

Увага!

Заборонено не надавати щорічні відпустки повної тривалості протягом двох років поспіль, а особам віком до 18 років та працівникам, які мають право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами чи з особливим характером праці, — протягом робочого року (ч. 5 ст. 11 Закону про відпустки).

При складанні графіка відпусток на 2018-й не слід забувати про категорії працівників, які мають право на щорічну відпустку у зручний час. Побажання щодо строку відпустки таких працівників ураховують насамперед.

Графік відпусток — 2018: складаємо за рекомендаціями та прикладом Дізнайтеся, чи включати мобілізованих працівників до графіка відпусток

Приклад графіка відпусток на 2018 рік

графік відпусток 2018

Графік відпусток — 2018: складаємо за рекомендаціями та прикладом
СКАЧАТИ ПРИКЛАД ЗАПОВНЕННЯ ГРАФІКА ВІДПУСТОК 2018

Графік відпусток — 2018: складаємо за рекомендаціями та прикладом
СКАЧАТИ БЛАНК ГРАФІКА ВІДПУСТОК 2018

Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю