text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Унесення до трудової книжки запису про стажування студента

  • 4 грудня 2017
  • 3674

Трудові книжки ведуться на всіх працівників, які працюють в організації або у фізичної особи понад п’ять днів. Також трудові книжки ведуться також на студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів, які проходять стажування в організації.

Основні принципи стажування визначені у статті 29 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI (далі — Закон про зайнятість).

Порядок укладення договору про стажування та типову форму договору (далі — Порядок стажування) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2013 № 20.

Унесення до трудової книжки запису про стажування студентаЧитайте також: Стажування та практика: різниця суттєва

Трудові книжки ведуть на студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів, що здобули професію (кваліфікацію) за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник», «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст» та продовжують навчатися на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, які проходять стажування в організаціях усіх форм власності (п. 1.1 Інструкції № 58, ст. 48 КЗпП).

Частиною п’ятою пункту 1 статті 29 Закону про зайнятість встановлено, що роботодавець вносить до трудової книжки запис про проходження стажування.

Унесення до трудової книжки запису про стажування студентаВам стане у пригоді: Запис до трудової книжки про «переведення» із сумісцтва на основну посаду

Трудову книжку стажисту слід оформити не пізніше п’яти днів після початку проходження стажування.

Із системного аналізу норм права, що регламентують внесення до трудової книжки запису про стажування, випливає, що практична реалізація процедури має бути такою:

  • не пізніше п’яти днів після початку стажування підприємство оформлює трудову книжку стажисту (направляємо стажиста в касу бухгалтерії для сплати вартості бланка трудової книжки; робимо відмітку про серію і номер бланка трудової книжки на прибутковому касовому ордері; заповнюємо титульний аркуш трудової книжки, отримуємо підпис працівника на титульному аркуші трудової книжки, підписуємо титульний аркуш трудової книжки, засвідчуємо печаткою; реєструємо трудову книжку у Книзі обліку руху трудових книжок і вкладишів до них, забезпечуємо збереження прибуткового касового ордера);
  • після закінчення стажування вносимо до трудової книжки запис про стажування одним рядком.

Зразок запису до трудової книжки про стажування студента

Унесення до трудової книжки запису про стажування студента
СКАЧАТИ

Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся