Кадровик01

Переведення на іншу посаду в табелі обліку робочого часу

  • 19 січня 2018
  • 4015

Ситуація з практики: працівника посеред місяця переведено на іншу посаду. Як правильно відобразити у табелі обліку використання робочого часу переведення цього працівника?

Облік використання робочого часу підприємства, установи, організації (далі — організація) мають вести за спеціальними формами — табелями обліку робочого часу.

Типову форму табелю обліку використання робочого часу (форма № П-5) затверджено наказом Держкомстату України «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці» від 05.12.2008 № 489.

Переведення на іншу посаду в табелі обліку робочого часу Дізнайтеся, де мають зберігатися табелі обліку використання робочого часу

Типовою формою № П-5 передбачено зазначення найменування посади поряд з прізвищем, ім’ям, по батькові працівника. І це є цілком логічним, адже у табелі фіксується час, відпрацьований (або з різних причин невідпрацьований) саме працівниками, а не просто фізичними особами. Невід’ємною «приналежністю» працівників є посади та професії. Для різних професій і посад в одній організації можуть бути визначені різні системи оплати праці, різні режими і графіки роботи.

Отже, табелі обліку використання робочого часу мають відображати робочий час працівників за кожною з посад.

Таким чином, якщо працівника переводять з одного структурного підрозділу до іншого впродовж одного облікового періоду (наприклад, у другій половині місяця), то облік використання робочого часу працівника слід вести в табелях обох підрозділів: до дати переведення — в табелі попереднього підрозділу (із зазначенням назви попередньої посади), з дати переведення — у табелі підрозділу, до якого переведено працівника, із зазначенням назви нової посади.

Переведення на іншу посаду в табелі обліку робочого часу Дізнайтеся, як змінити час початку і закінчення робочого дня та обідньої перерви

Якщо працівника переводять з посади на посаду в межах одного структурного підрозділу, то облік використання робочого часу слід вести в одному табелі, але двома рядками: до дати переведення — із зазначенням назви попередньої посади, з дати переведення — із зазначенням назви нової посади.

Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
Ви читали:
Приєднуйтеся до закритого Клубу кадровиків!
Зареєструйтеся і Вам також будуть доступні статті

Пройдіть швидку реєстрацію і отримайте доступ до:

норм робочого часу на 2019 рік

• штатного розпису з мінімальним окладом у 2019 році

• 48 шпаргалок для безпомилкової роботи

• онлайн-сервісів та калькуляторів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І продовжити читання
Зареєструватися
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон