Переведення на іншу посаду в табелі обліку робочого часу

2478
Ситуація з практики: працівника посеред місяця переведено на іншу посаду. Як правильно відобразити у табелі обліку використання робочого часу переведення цього працівника?

Облік використання робочого часу підприємства, установи, організації (далі — організація) мають вести за спеціальними формами — табелями обліку робочого часу.

Типову форму табелю обліку використання робочого часу (форма № П-5) затверджено наказом Держкомстату України «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці» від 05.12.2008 № 489.

Переведення на іншу посаду в табелі обліку робочого часу Дізнайтеся, де мають зберігатися табелі обліку використання робочого часу

Типовою формою № П-5 передбачено зазначення найменування посади поряд з прізвищем, ім’ям, по батькові працівника. І це є цілком логічним, адже у табелі фіксується час, відпрацьований (або з різних причин невідпрацьований) саме працівниками, а не просто фізичними особами. Невід’ємною «приналежністю» працівників є посади та професії. Для різних професій і посад в одній організації можуть бути визначені різні системи оплати праці, різні режими і графіки роботи.

Отже, табелі обліку використання робочого часу мають відображати робочий час працівників за кожною з посад.

Таким чином, якщо працівника переводять з одного структурного підрозділу до іншого впродовж одного облікового періоду (наприклад, у другій половині місяця), то облік використання робочого часу працівника слід вести в табелях обох підрозділів: до дати переведення — в табелі попереднього підрозділу (із зазначенням назви попередньої посади), з дати переведення — у табелі підрозділу, до якого переведено працівника, із зазначенням назви нової посади.

Переведення на іншу посаду в табелі обліку робочого часу Дізнайтеся, як змінити час початку і закінчення робочого дня та обідньої перерви

Якщо працівника переводять з посади на посаду в межах одного структурного підрозділу, то облік використання робочого часу слід вести в одному табелі, але двома рядками: до дати переведення — із зазначенням назви попередньої посади, з дати переведення — із зазначенням назви нової посади.Підписка на найактуальніші статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Стаття призначена для професіоналів!

Підтвердіть, будь ласка, свій статус професіонала, пройшовши швидку реєстрацію. Після цього Вам будуть доступні:

• професійні матеріали сайту;

• 40 шпаргалок для безпомилкової роботи;

• вебінари та презентації від найкращих експертів з кадрів.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжу читання
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору