Скорочення чисельності чи скорочення штату: обираємо правильно

9 лютого 2018
6413
Середній бал: 5 із 5

Однієї з підстав звільнення працівників є скорочення чисельності або штату працівників. Обираючи цю підставу для звільнення, насамперед, слід чітко розмежовувати поняття «скорочення штату» та «скорочення чисельності». Адже вони — не тотожні.

Зразок повідомлення про звільнення працівника

Чисельність працівників — це кількісний склад працюючих, і скорочення чисельності працівників передбачає зменшення їх кількості.

Скорочення чисельності чи скорочення штату: обираємо Дізнайтеся, чи зобов’язаний роботодавець надавати працівникам, які підлягають скороченню, вільні від роботи години для пошуку роботи

Штат працівників — це сукупність посад, встановлених штатним розписом підприємства.

Приклад

На період відпустки працівника А. для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку було прийнято працівницю Б. за строковим трудовим договором, яка згодом теж оформила відпустку для догляду за дитиною. Після виходу з відпустки працівника А. строковий трудовий договір працівниці Б. трансформувався у безстроковий, оскільки звільнити таку працівницю в останній день строкового трудового договору за пунктом 2 статті 36 КЗпП роботодавець не мав права, а про звільнення за іншими статтями КЗпП (наприклад, за угодою сторін чи за переведенням) з працівницею не вдалося домовитися.

Такий випадок можна назвати «класичним» прикладом, коли після повернення з відпустки працівниці Б. роботодавець проводить скорочення чисельності, тому що на одній посаді опинилося дві «постійні» працівниці.

Скорочення штату є зміною штатного розпису за рахунок ліквідації певних посад або зменшення кількості штатних одиниць за певними посадами.

Скорочення чисельності чи скорочення штату: обираємо Читайте за темою: 


Стаття підготовлена за матеріалами журналу "Кадровик-01"
logo